lang-close

Issa foreo

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Ciało i Kąpiel (4)
FOREO (4)
Do wszystkich typów skóry (4)
Sztyft (3)
Balsam (1)
Czarny (1)
 • FOREO

  ISSA 3 - Szczoteczka do zębów

  Dzięki polimerowi PBT w eleganckiej smukłej konstrukcji bez wysiłku dociera do wszystkich obszarów ust.Wytrzymałe na płytkę nazębną i delikatne dla dziąseł główki szczoteczki utrzymują się do 6 miesięcy a silikonowe tylnie wypustki zapewniają dokładne oczyszczenie języka i policzków. Elegancka główka szczoteczki Hybrid Wave posiada nowe i ulepszone silikonowe włosie które jest 2 razy mocniejsze i 10 000 razy bardziej higieniczne niż nylonowe włosie. Oprócz tego szczoteczka posiada wbudowany timer wskaźnik niskiego poziomu baterii blokadę podróżną i zapamiętywanie preferowanych ustawień dla maksymalnej wygody higieny jamy ustnej.
  star star star star star   1
  879,00 zł
 • FOREO

  ISSA mini Hybrid - Wymienna główka szczoteczki

  PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE MATERIAŁÓWTa unikalna hybrydowa główka szczoteczki posiada silikonowe oraz polimerowe włosie by zapewnić dokładne czyszczenie płytki nazębnej i łagodny masaż dziąseł.ŁAGODNA I SKUTECZNAHybrydowa główka wymienna ISSA mini jest idealna dla dzieci powyżej 5 roku życia i dorosłych którzy oczekują skuteczniejszego czyszczenia bez podrażniania dziąseł.
  star star star star star   1
  89,00 zł 65,90 zł
  -26%
 • FOREO

  ISSA mini 2 Sensitive - Elektryczna szczoteczka do zębów

  Miękkie i elastyczne silikonowe włosie nie rysuje szkliwa i nie podrażnia dziąseł.SZCZOTKOWANIE ZĘBÓW POD KONTROLĄSoniczna szczoteczka ISSA mini 2 Sensitive posiada funkcję kontrolną tzw. NIESAMOWICIE DELIKATNAISSA mini 2 Sensitive to elektryczna szczoteczka do zębów zaprojektowana specjalnie dla dzieci (w wieku 5+) i dorosłych którzy preferują szczoteczki o mniejszych główkach i wyjątkowo delikatne włosie stworzone specjalnie do wrażliwych zębów. Poręczna o zabawnym i ciekawym silikonowym designie ISSA mini 2 Sensitive posiada teraz podwójną siłę technologii Sonic Pulse która pomaga w zachowaniu zdrowego i pięknego uśmiechu.
  star star star star star   1
  549,00 zł
 • FOREO

  ISSA 2 Sensitive - Zestaw szczoteczka elektryczna do zębów

  ISSA 2 to soniczna szczoteczka do zębów od FOREO która łączy mikrowymiatanie generowane przez techonologię Sonic Pulse i silikonową lub hybrydową główkę aby skutecznie usunąć kamień nazębny i przebarwienia zapobiegać odkładaniu się płytki nazębnej oraz tworzeniu próchnicy. Główka z silikonowym włosiem delikatnie masuje dziąsła zapobiega ich podrażnieniu oraz cofaniu a także uszkodzeniu szkliwa.KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW W HIGIENIE JAMY USTNEJTeraz dwa razy silniejsza z 16 regulowanymi poziomami czyszczenia generujących nawet do 11 000 pulsacji na minutę ISSA 2 oferuje pełną kontrolę nad szczotkowaniem zębów. CO DWIE GŁÓWKI TO NIE JEDNATen wyjątkowy zestaw składający się z dwóh różnych wymiennych główek i nowej sonicznej szczoteczki ISSA 2 pozwala przejąć całkowitą kontrolę nad higieną jamy ustnej.
  star star star star star   1
  729,00 zł
Polecane