lang-close

Invisibobble spinki

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Normalne (13)
Cienkie pozbawione objętości (8)
Kręcone (4)
Suche (1)
Włosy (14)
INVISIBOBBLE (14)
Standard (6)
Format podróżny (1)
Nowości (3)
Edycja Limitowana (2)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
Beżowy (1)
Biały (1)
Brązowy (1)
Wielofunkcyjny (1)
 • INVISIBOBBLE

  Invisibobble Slim - Gumka do włosów

  L'invisibobble Slim jest cieńszy i bardziej elegancki. Idealny do sublimacji włosów lub nadgarstka!Jak używać?Idealny dodatek do koków, kucyków lub wyrafinowanych fryzur, dopasowuje się do wszystkich rodzajów włosów. Opakowanie zawiera 3 gumki.
  od 19,00 zł 8,90 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -53%
 • INVISIBOBBLE

  Invisibobble - Gumka do włosów

  Magiczna gumka kształtem przypominająca kabel telefoniczny. Gładka powierzchnia gumki jest delikatna dla włosów zapobiega rozdwajaniu końcówek które są wynikiem związanych włosów!Przypominająca wyglądem modną bransoletkę niewidoczna gumka jest eleganckim dodatkiem niemal na każdą okazję ale także doskonałym rozwiązaniem podczas odpoczynku na plaży lub przy uprawianiu sportu. Ta rewolucyjna gumka daje jeszcze więcej!
  35,00 zł
  star star star star half star
  TYLKO ONLINE
 • INVISIBOBBLE

  Invisibobble Original - Gumka do włosów

  Rewolucyjne akcesorium do fryzur invisibobble Original nie pozostawia śladów na włosach. Gumki invisibobbles w imitowanej edycji w bajecznych kolorach i skrzących się drobinkach. Gumki przytrzymują włosy, nie niszcząc ich, nie pozostawiając nieładnych śladów, dzięki formie spirali, która rozprowadza nacisk i eliminuje ból głowy.
  od 0,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • INVISIBOBBLE

  Invisibobble Original Matte - Elastyczna gumka do włosów

  Spróbuj sama, a niewidoczna gumka będzie Ci towarzyszyć na co dzień!Do jakiego typu włosów ?Każdy rodzaj włosów. Magiczna gumka kształtem przypominająca kabel telefoniczny. Gładka powierzchnia gumki jest delikatna dla włosów, zapobiega rozdwajaniu końcówek, które są wynikiem związanych włosów!Przypominająca wyglądem modną bransoletkę, niewidoczna gumka jest eleganckim dodatkiem niemal na każdą okazję, ale także doskonałym rozwiązaniem podczas odpoczynku na plaży lub przy uprawianiu sportu.
  od 19,00 zł 4,90 zł
  star star star star star
  -74%
 • INVISIBOBBLE

  Bunstar Ice Ice Lady - Spiralka do koczka

  Jak wszystkie akcesoria do włosów Invisibobble Bunstar. Unikalne akcesorium do włosów, które pozwala na trwałe. Ułożenie koczka – „bun”.
  25,00 zł
 • INVISIBOBBLE

  Waver - Wsuwka do włosów

  Nadchodzi invisibobble® WAVER. WAVER jest delikatny dla włosów oraz nie posiada metalu ani ostrych krawędzi podobnie jak inne produkty invisibobble® jest świetną alternatywę dla zwykłych wsuwek do włosów. Unikalna konstrukcja i specjalny materiał sprawiają, że WAVER – wsuwka do włosów jest bardzo innowacyjna.
  15,00 zł 6,90 zł
  star star star empty star empty star
  -54%
 • INVISIBOBBLE

  SPRUNCHIE Stripes Up - Gumka do włosów

  Wewnątrz każdej gumki znajduje się ORYGINALNA gumka, której spiralny kształt zapewnia doskonałe utrwalenie i utrzymanie każdej fryzury bez pozostawiania śladów. Sprunchie w biało różowy materiał w paski. Jest to niezwykle modny dodatek do każdego stylu.
  29,00 zł
  NOWOŚĆ
 • INVISIBOBBLE

  ORIGINAL Bella Rosa Galaxy - Gumka do włosów

  Gumka do włosów ORIGINAL Invisibobble wykorzystuje technologię Hairlovetech™ która pozwala wiązać włosy nie uszkadzając ich. Odkryj nową wersję naszej bestsellerowej gumki w różowym kolorze. Sprawdza się idealnie do wiązania każdego rodzaju włosów w kok lub koński ogon.
  34,00 zł
 • INVISIBOBBLE

  SPRUNCHIE Fruit Fiesta My Main Squeeze - Gumka do włosów

  Wewnątrz każdej gumki znajduje się ORYGINALNA gumka, której spiralny kształt zapewnia doskonałe utrwalenie i utrzymanie każdej fryzury bez pozostawiania śladów. Sprunchie w biało żółty materiał w paski. Jest to niezwykle modny dodatek do każdego stylu.
  29,00 zł
  NOWOŚĆ
 • INVISIBOBBLE

  Original Good Vibes And Tan Lines – Gumki do włosów

  Gumka do włosów ORIGINAL Invisibobble wykorzystuje technologię Hairlovetech™, która pozwala związać włosy, nie uszkadzając ich. Zawiera 3 gumki. Sprawdza się idealnie do wiązania każdego rodzaju włosów w kok lub koński ogon.
  21,00 zł 13,90 zł
  -34%
 • INVISIBOBBLE

  Sprunchie Duo Keep Palm And Carry On – Materiałowe gumki do włosów

  Zawiera 2 gumki. W środku każdej gumki znajduje się gumka Original, której spiralny kształt zapewnia idealną trwałość fryzury, którą utrzyma w miejscu bez postawiania śladów na włosach. W skład tego zestawu Sprunchie Keep Palm and Carry On wchodzą 2 gumki z satynowego materiału z tropikalnym wzorem.
  49,00 zł 33,90 zł
  -31%
 • INVISIBOBBLE

  SPRUNCHIE SLIM - Materiałowa gumka do włosów

  W każdej Sprunchie znajduje się Slim, którego spiralny kształt zapewnia idealną trwałość fryzury, którą utrzyma w miejscu bez postawiania śladów na włosach. Sprunchie Slim obszyta jest satynowym materiałem w eleganckich kolorach. Jest to ultra modny dodatek do każdej stylizacji.
  69,00 zł
  star star star star star
 • INVISIBOBBLE

  SPRUNCHIE Bikini Sun's Out Bums Out - Gumka do włosów

  Wewnątrz każdej gumki znajduje się ORYGINALNA gumka, której spiralny kształt zapewnia doskonałe utrwalenie i utrzymanie każdej fryzury bez pozostawiania śladów. Bikini Party Sprunchie jest wykonana z wodoodpornego materiału. Jest to niezwykle modny dodatek do każdego stylu.
  29,00 zł
  NOWOŚĆ
 • INVISIBOBBLE

  Ring The Deerbell - Zestaw świąteczny akcesoriów do włosów

  Trio akcesoriów do włosów Ring the Deerbell od Invisibobble to idealny prezent na święta. Każdy produkt posiada technologię Hairlovetech™, która pozwala związać włosy bez ich uszkodzenia. Zestaw zawiera bestsellerowy Original, Waver i Sprunchie w świątecznym różowo złotym wzornictwie.
  59,00 zł 34,90 zł
  -41%
Polecane