lang-close

Innisfree olejek bija

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Skóra mieszana (4)
Skóra przetłuszczająca się (4)
Do wszystkich typów skóry (2)
Skóra wrażliwa (2)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Tylko online (4)
Wyłączność (4)
Naturalny (4)
Pielęgnacja Twarzy (4)
INNISFREE (4)
Żel (2)
Balsam (1)
Pianka (1)
Skóra sucha (1)
 • INNISFREE

  Rozświetlająca emulsja - Olejek z nasionami bija

  Innisfree nie testuje żadnych składników ani produktów na zwierzętach.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera barwników ani perfum. Nawilżający zabieg w formie emulsji pomaga złuszczać martwy naskórek łagodzić zaczerwienienia i strukturę skóry zniszczoną zewnętrznymi agresjami i trądzikiem.Formuła olejku bija pomaga chronić koić i oczyszczać skórę dzięki działaniu antybakteryjnemu.
  77,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • INNISFREE

  Balsam Cica - Olejek z nasion Bija

  Innisfree nie testuje żadnych składników ani produktów na zwierzętach.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego. Wyciąg z Centella asiatica zwany także "cica” łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia skóry takie jak trądzik czy trądzik różowaty a także obszary przesuszone.Skoncentrowany w 90% na pochodnych naturalnych składników nie zawiera sztucznych barwników ani zapachów jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i szczególnie polecany dla skóry wrażliwej i skłonnej do trądziku. Polepsz stan swojej wrażliwej i podrażnionej skóry!Ten balsam o ultra delikatnej i lekkiej teksturze wzmacnia barierę skórną najbardziej wrażliwej skóry zniszczonej czynnikami środowiskowymi.
  129,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • INNISFREE

  Pianka czyszcząco-rozświetlająca - Olejek z nasion Bija

  Innisfree nie testuje żadnych składników ani produktów na zwierzętach.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera barwników ani perfum. Naturalny kwas salicylowy zawarty w korze wierzby pomaga zacieśnić pory i zmiękczyć teksturę skóry.
  star star star star empty star   3
  48,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • INNISFREE

  Serum zwalczające niedoskonałości - Olejek z zielonej herbaty

  Innisfree nie testuje żadnych składników ani produktów na zwierzętach.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego. Formuła olejku bija pozwala ukoić i oczyścić skórę dzięki działaniu antybakteryjnemu. Pierwsza pomoc dla skóry trądzikowej!
  84,00 zł
  TYLKO ONLINE
Polecane