lang-close

Infusion prada

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Kwiatowy (4)
Drzewny (2)
Owocowy (2)
Orientalny (1)
Piżmowy (1)
Słodki (1)
Świeże (1)
Szyprowy (1)
Perfumy (5)
PRADA (5)
51 - 100 ml (5)
Woda perfumowana (5)
Standard (3)
 • PRADA

  Vetiver Infusion - Woda Perfumowana

  Musujące przywołanie wzbogacone świeżością imbiru. Ślad wetiweru, wspomnienie bardzo delikatnej zieleni. Zapach preferowany przez kobiety.
  639,00 zł
 • PRADA

  Infusion d'Oeillet - Woda Perfumowana

  Wyrafinowana infuzja pikantnych nut goździka w wodzie z mandarynki i drzewa sandałowego. Zapach preferowany przez kobiety. Lekki i ciepły, zmysłowy i świeży.
  639,00 zł
 • PRADA

  Infusion d'Amande - Woda Perfumowana

  Infusion d'Amande to eau de parfum, którego bogactwo emanuje z nut migdałów połączonych z bergamotką. Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Jak poczucie déjà vu, każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z awangardową wizją współczesnego perfumiarstwa.
  639,00 zł
 • PRADA

  Infusion de Rose - Woda Perfumowana

  Infusion de Rose ujawnia prawdziwą esencję majestatycznej róży, starożytnej, bogatej, wtopionej w aromatyczną wodę z neroli, mandarynki i galbanum. Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Jak poczucie déjà vu, każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z awangardową wizją współczesnego perfumiarstwa.
  639,00 zł
 • PRADA

  Infusion de Fleur d'Oranger - Woda Perfumowana

  Infusion Fleur d'Oranger to delikatna i czarująca interpretacja złożona z absolutu kwiatu pomarańczy, neroli i jaśminu, rozświetlona wodą mandarynkową. Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Jak poczucie déjà vu, każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z najnowocześniejszą wizją współczesnego perfumiarstwa.
  639,00 zł
Polecane