lang-close

Hugo boss the scent zestaw

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Orientalny (3)
Owocowy (3)
Drzewny (2)
Kwiatowy (2)
Aromatyczny (1)
Perfumy (6)
HUGO BOSS (6)
≤ 50 ml (2)
101 - 200 ml (1)
Zestaw / paleta (2)
Woda perfumowana (1)
Woda toaletowa (1)
Spray (1)
Żel (1)
Edycja Limitowana (1)
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS The Scent for Him - Zestaw

  Zestaw zawiera. Niepohamowany, niezapomniany jak długo smakowane uwodzenie. Wyrafinowane nuty imbiru, egzotycznej maninki i skóry rozwijają się na skórze uwodząc zmysły.
  425,00 zł 275,90 zł
  -35%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS The Scent for Her - Zestaw 2

  Zestaw zawiera. Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie, ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu Boss The Scent, stworzonym po to, by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce, które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem. Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums.
  365,00 zł 218,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  Boss The Scent Woda toaletowa - Zestaw

  Zestaw zawiera. Ekskluzywny składnik z Południowej Afryki afrodyzjak owoc maninka nadaje zapachowi zmysłowości. BOSS The Scent to zapach, któremu nie można się oprzeć, uwodzi zmysły, by pozostawić niezapomniane wrażenie.
  325,00 zł 161,90 zł
  -50%
 • HUGO BOSS

  Boss The Scent EDT - Zestaw

  Woda Toaletowa Boss The Scent 8 ml Żel pod prysznic Boss The Scent 50 ml Niepohamowany, niezapomniany jak długo smakowane uwodzenie, Wyrafinowane nuty imbiru, egzotycznej maninki i skóry rozwijają się na skórze uwodząc zmysły. Świąteczny mini zestaw od Hugo Boss ! Zapach preferowany przez mężczyzn.
  99,00 zł 51,90 zł
  -48%
 • HUGO BOSS

  Boss The Scent For Her - Zestaw

  Zauroczenie Nuty miodowo brzoskwiniowe, łącząc się z frezją, tworzą wytworną i intrygującą kompozycję, obdarzoną eleganckim ale subtelnym urokiem, który sprawia, że On pragnie w Niej odkryć więcej. Uzależnienie Zapach ukazuje swą urzekającą głębię pieczonych ziaren kakao, które mają uzależniającą moc, pobudzając zmysły jeszcze bardziej. Emanując wyrafinowaną elegancją, ciepłem i uwodzicielskim charakterem, BOSS THE SCENT dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia – od zauroczenia i uwodzenia, po uzależnienie.
  365,00 zł 236,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -35%
 • HUGO BOSS

  BOSS The Scent for Him - Zestaw świąteczny zapachowy

  Zestaw zawiera. BOSS The Scent zawiera ekskluzywny składnik, czyli pochodzący z Afryki Południowej owoc maninka będący jednocześnie afrodyzjakiem. Podziel się magią świąt i zaproś swojego mężczyznę do celebrowania ich wraz z zestawem BOSS The Scent.
  459,00 zł 320,90 zł
  -30%
Polecane