lang-close

Hugo boss the scent for her

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
Orientalny (6)
Kwiatowy (4)
Owocowy (3)
Ambrowy (1)
Pikantny (1)
Piżmowy (1)
Świeże (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (7)
51 - 100 ml (4)
Perfumy (8)
Wszystkie produkty (2)
HUGO BOSS (10)
Woda perfumowana (4)
Perfumy (1)
Flakon (1)
Nowości (1)
 • HUGO BOSS

  BOSS The Scent Pure Accord for Her - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety.BOSS The Scent Pure Accord to promienny duet zapachów dla niej i dla niego który odsłania nową stronę uwodzenia. Kobieta i mężczyzna podejmują grę równych sobie.
  star star star star star   2
  od 299,00 zł 223,90 zł
  -25%
 • HUGO BOSS

  The Scent Absolute For Her - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Magnetyczne. Odważne. Zmysłowe.
  od 609,00 zł 364,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  The Scent Le Parfum For Her – Woda perfumowana dla kobiet

  Intensywna zmysłowość dla Niej BOSS The Scent Le Parfum dla Niej to intensywnie zmysłowa kompozycja ze zmodyfikowanym kultowym ambrowym akordem oryginalnego zapachu BOSS The Scent.
  star star star star star   1
  od 379,00 zł
 • HUGO BOSS

  The Scent Magnetic for Her - Woda perfumowana

  Poczuj moc przyciągania i uwodzenia jak nigdy dotąd BOSS Parfums prezentuje BOSS The Scent Magnetic. BOSS The Scent Magnetic for Her łączy w sobie nieodparty kontrast czystego białego piżma i kwiatu osmantusa o ciemnej teksturze.
  od 355,00 zł
  NOWOŚĆ
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS The Scent for Her - Zestaw 2

  Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums.Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu Boss The Scent stworzonym po to by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem.Emanując wyrafinowaną elegancją ciepłem i uwodzicielskim charakterem Boss The Scent dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia od zauroczenia i uwodzenia po uzależnienie.Zestaw zawieraWoda perfumowana (50ml)Balsam do ciała (50ml)Pen spray (7.4ml)
  365,00 zł 218,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  Hugo Boss The Scent Private Accord For Her - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Choć żyjemy w wirtualnym świecie w którym nasz kontakt z drugim człowiekiem często ogranicza się do obserwacji ekranu jedynie bezpośrednie spotkanie może pobudzić nasze najbardziej wrażliwe zmysły. Wzrok. Słuch.
  od 265,00 zł 158,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  The Scent For Her - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums. Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu Boss The Scent stworzonym po to by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem.Emanując wyrafinowaną elegancją ciepłem i uwodzicielskim charakterem Boss The Scent dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia od zauroczenia i uwodzenia po uzależnienie.
  star star half star empty star empty star   16
  od 335,00 zł
 • HUGO BOSS

  Boss The Scent for Her Parfum - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Czerń idealnie oddaje ideę nowoczesności i ponadczasowości co stanowi esencję marki BOSS. Paleta czerni została wybrana jako temat przewodni edycji limitowanej zapachu BOSS The Scent jako dopełnienie kolekcji modułowej w domach mody BOSS.Zapach The Scent For Her Parfum odziany w czerń flakonu skrywa jeszcze intensywniejszą odsłonę zmysłowego klasyka wzbogaconego o absolut labdanum i prażone kakao.Opakowany jak pudełeczko prezentowe stanowi idealny wybór na Walentynki.
  star star star half star empty star   2
  435,00 zł 260,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  The Scent For Her - Woda Tolaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety.THE SCENT dla niej w wersji wody toaletowej odsłania nową wersję uwodzicielskiego zapachu. Świetlista kompozycja pokazuje dwoistość kobiety z jednej strony silnej i uwodzicielskiej z drugiej zaś delikatnej.
  star star half star empty star empty star   2
  359,00 zł 250,90 zł
  -30%
 • HUGO BOSS

  Boss The Scent Intense for Her - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Przygotuj się na jeszcze intensywniejsze doznania z zapachem Boss The Scent Intense dla Niej nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet.Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie ten nowy zmysłowy zapach wzmaga ukryte uwodzicielskie moce które kryje w sobie każda nosząca go kobieta.
  star star star star empty star   3
  289,00 zł 143,90 zł
  -50%
Polecane