lang-close

Huda Beauty kolekcja klasyczna

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Naturalność (4)
Wydłużenie (4)
Standard (4)
Makijaż (4)
Wyłączność (4)
HUDA BEAUTY (4)
Czarny (4)
 • HUDA BEAUTY

  Sztuczne rzęsy Giselle #1 - Kolekcja klasyczna

  Można nosić solo lub nałożone na inny model rzęs.Długość rzęs 05 mm do 1.2 cm (zależnie od serii bo wszystkie rzęsy są wykonane ręcznie)Długość taśmy 3 cmSzerokość taśmy 0.3 mm. Syntetyczne klasyczne sztuczne rzęsy lekkie w noszeniu idealne na co dzień dla subtelnego i naturalnego lub bardziej wyrazistego looku. Giselle #1 Rzęsy Giselle #1 dają naturalną i lekką objętość i nadają się zarówno dla debiutantek jak i dla doświadczonych użytkowniczek szukających subtelnego efektu.
  star star half star empty star empty star   4
  105,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • HUDA BEAUTY

  Sztuczne rzęsy Sasha #11 - Kolekcja klasyczna

  Sasha # 11 podwójnie skrzyżowane ekstra długie sztuczne rzęsy Sasha #11 charakteryzują się lekką gęstością nadają spojrzeniu pełen wyrafinowania i bardzo kobiecy wygląd. Syntetyczne klasyczne sztuczne rzęsy lekkie w noszeniu idealne na co dzień dla subtelnego i naturalnego lub bardziej wyrazistego looku. Idealne do codziennego noszenia.Długość rzęs 0.7 mm do 1.5 cm (zależnie od serii bo wszystkie rzęsy są wykonane ręcznie)Długość taśmy 3 cmSzerokość taśmy 0.5 mm.
  star star empty star empty star empty star   1
  105,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • HUDA BEAUTY

  Sztuczne rzęsy Samantha #7 - Kolekcja klasyczna

  Samantha # 7 Samantha #7 sztuczne rzęsy o podwójnej zróżnicowanej linii średniej objętości i zwiewnym podkręceniu dla wyrafinowanego looku bez fałszywej nuty. Idealne rzęsy dla bardzie doświadczonych użytkowniczek gotowych na przekroczenie kolejnego etapu.Długość rzęs 0.8 mm do 1.4 cm (zależnie od serii bo wszystkie rzęsy są wykonane ręcznie)Długość taśmy 3.4 cmSzerokość taśmy 0.6 mm. Syntetyczne klasyczne sztuczne rzęsy lekkie w noszeniu idealne na co dzień dla subtelnego i naturalnego lub bardziej wyrazistego looku.
  star star star empty star empty star   1
  105,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • HUDA BEAUTY

  Sztuczne rzęsy Scarlett #8 - Kolekcja klasyczna

  Scarlett # 8 najbardziej spektakularne w kolekcji mają podwójną linię rzęs o stopniowanej długości dla efektu wydłużenia objętości i podkręcenia. Syntetyczne klasyczne sztuczne rzęsy lekkie w noszeniu idealne na co dzień dla subtelnego i naturalnego lub bardziej wyrazistego looku. Długość rzęs 0.6 mm do 1.8 cm (zależnie od serii bo wszystkie rzęsy są wykonane ręcznie)Długość taśmy 3.2 cmSzerokość taśmy 1 mm.
  star star star star star   1
  105,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane