lang-close

Hourglass Finish Foundation

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Skóra mieszana (3)
Skóra normalna (3)
Skóra przetłuszczająca się (3)
Skóra sucha (3)
Beżowy (2)
Brązowy (2)
Standard (2)
Sztyft (1)
Makijaż (3)
Pełne krycie (2)
Średnia (1)
HOURGLASS (3)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Naturalne (1)
Syntetyczne (1)
Sztyft (1)
W płynie (1)
Matowe (1)
Naturalne (1)
Wodoodporność (1)
 • HOURGLASS

  Vanish Seamless Finish Liquid Foundation - Podkład

  Ultraskoncentrowany płynny podkład został stworzony by natychmiast osiągnąć idealną cerę. Ten podkład ze skoncentrowanymi pigmentami zapewnia całkowite natychmiastowe ujednolicenie cery dając efekt drugiej skóry. Efekt nieskazitelnej skóry pozostaje z Tobą tak długo jak tego potrzebujesz!
  star star star star empty star   19
  285,00 zł 169,90 zł
  -40%
 • HOURGLASS

  Vanish Seamless Finish Foundation Stick - Podkład w sztyfcie

  Rewolucyjny podkład w sztyfcie posiada cechy korektora, płynu i lekkość pudru, połączone w długotrwałej, wodoodpornej formule, która pozwala uzyskać efekt niezauważalnie pełnego pokrycia skóry. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETYPodkład i korektor w jednej skoncentrowanej formule, która zawiera podwójną ilość pigmentu w porównaniu z tradycyjnymi podkładami, dając efekt natychmiastowego pełnego pokrycia podczas jednej aplikacjiDługotrwała, wodoodporna formuła zapewnia pokrycie utrzymujące się aż przez 12 godzinInnowacyjna formuła dostosowuje się do temperatury ciała i bez wysiłku stapia się ze skórąDostępny w kształcie unikalnej trójkątnej kuli, która ułatwia precyzyjną aplikację kosmetyku wzdłuż konturów twarzySzeroki wybór odcieni pozwala konturować i rozświetlić skóręNajlepsze rezultaty otrzymamy, aplikując kosmetyk za pomocą Vanish™ pędzla do podkładuKosmetyk dostępny w 32 odcieniachWYNIKI BADAŃ Po zakończeniu trwającego 1 tydzień badania konsumenckiego z udziałem 31 kobiet stosujących Vanish™ 100% badanych potwierdziło, że produkt jest szybki i łatwy w użyciu 97% badanych zauważyło natychmiastową poprawę wyglądu skóry 97% badanych potwierdziło, że produkt skutecznie tuszuje zaczerwienienia i niedoskonałości skóry 94% badanych potwierdziło, że produkt bezproblemowo stapia się ze skórą 94% badanych potwierdziło, że produktów skutecznie kamufluje przebarwienia skóry, pory, przebarwienia i ciemne plamy w okolicach oczu 90% badanych potwierdziło, że produkt skutecznie kryje przebarwienia i ciemne plamy. Niespotykana koncentracja pigmentu zapewnia maksymalne pokrycie za pomocą minimalnej ilości produktu, ukrywając wszelkie przebarwienia i niedoskonałości skóry dzięki jednolitemu wykończeniu.
  star star star star empty star   21
  od 245,00 zł 99,90 zł
  -59%
 • HOURGLASS

  Vanish Seamless Finish Foundation Brush - Pędzel do makijażu

  Dopełnia Vanish Stick Foundation, zapewniając niezwykle gładkie wykończenie makijażu Posiada wysokiej jakości włosie, zatwierdzone przez PETA. Idealny dodatek do Vanish Stick Foundation. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY Pędzel posiada unikalny kształt, który idealnie dopasowuje się do wszystkich obszarów twarzy, np.
  269,00 zł 215,20 zł
  -20%
Polecane