lang-close

Hero perfumy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Drzewny (5)
Aromatyczny (2)
Owocowy (2)
Kwiatowy (1)
Orientalny (1)
Świeże (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (5)
101 - 200 ml (1)
Perfumy (6)
BURBERRY (2)
CAROLINA HERRERA (2)
JIMMY CHOO (2)
Wyłączność (2)
Flakon (1)
Transparentny (1)
 • CAROLINA HERRERA

  212 Heroes for Her - Woda perfumowana

  ALT+RETURN212 Heroes For Her – innowacyjna woda perfumowana – ma wegańską formułę i oryginalny flakon nawiązujący do legendarnej już deskorolki 212 Heroes for Men. W kompozycji 212 Heroes kluczowymi składnikami są drewno cedrowe i sandałowe dwie współczesne nuty drzewne które wykraczają poza konwencjonalne granice płci i wnoszą do zapachu głębię oraz ciepło. Głównym składnikiem jest malina – intensywna i zabawna stworzona za pomocą biotechnologii dzięki której podkreślono jej radosne oblicze.ALT+RETURNNutę serca wypełniają białe kwiaty – czysty młodzieńczy romantyzm.
  od 309,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  212 Heroes - Woda toaletowa

  Poczuj się wiecznie młody z zapachem Carolina Herrera 212 Heroes, nowym, świeżym męskim zapachem, który celebruje młodość, wolność i autentyczność. Zatop się w nuty gruszkowego eliksiru i imbiru, aby potem zostać przyjemnie zaskoczonym unikalną odmianą cytryny lemon haze oraz zapachem konopi. Te wegańskie, owocowe perfumy męskie, zamknięte w efektownym flakonie w kształcie deskorolki i reprezentowane przez zróżnicowaną grupę utalentowanych twórców, są dowodem na to, że nie ma nic odważniejszego niż po prostu bycie sobą.
  star star star star star   1
  od 365,00 zł
  GOOD FOR
 • BURBERRY

  Hero - Woda toaletowa

  Jego graniasta sylwetka to abstrakcyjna interpretacja końskiego kopyta, na której wygrawerowano zagięte logo Burberry. Hero to nowoczesna interpretacja zapachu Burberry skomponowanego przez Riccardo Tisci. Zapach Hero, rozświetlony musującą bergamotką i ożywiony jałowcem oraz czarnym pieprzem, to urzekający mariaż siły i świeżości.
  od 335,00 zł
 • BURBERRY

  Hero for Men - Woda perfumowana

  Wibrujące otwarcie igieł sosnowych łączy się z benzoiną i kadzidłem tworząc intensywne połączenie głębokiej zmysłowości.Woda perfumowana Burberry Hero to nowoczesna reinterpretacja zapachu Burberry autorstwa Riccardo Tisci. Burberry przedstawia Hero Eau De Parfum najnowszy zapach w podróży Burberry Hero. Eksploracja samego siebie i szacunek dla majestatu świata przyrody.Podstawę zapachu stanowi trio ciepłych olejków z drzewa cedrowego a jego kulminacją jest świeże i świetliste crescendo.
  od 359,00 zł
 • JIMMY CHOO

  Urban Hero - Woda perfumowana

  Urban Hero to nowy męski zapach od Jimmy Choo. Zapach preferowany przez mężczyzn. Ta drzewno korzenna woda perfumowana została zainspirowana pełnym kontrastów miejskim życiem.
  star star star star star   2
  od 205,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • JIMMY CHOO

  Urban Hero Gold Edition - Woda perfumowana

  Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition to zapach asertywny, napędzany żywiołową kreatywnością środowiska sztuki ulicznej. Niczym graffiti, logo przywołuje na myśl miejskiego bohatera, przypominając o jego zuchwałości i kreatywności. Urban Hero Gold to owocowo orientalno drzewna woda perfumowana.
  od 265,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane