lang-close

Hermes zestaw

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Drzewny (3)
Świeże (3)
Pikantny (2)
Aromatyczny (1)
Owocowy (1)
Świeży (1)
Perfumy (6)
HERMÈS (6)
51 - 100 ml (4)
101 - 200 ml (1)
≤ 50 ml (1)
Nowości (4)
Format podróżny (1)
Woda perfumowana (1)
 • HERMÈS

  Terre d'Hermès - Zestaw

  Zapach preferowany przez mężczyzn. Terre d'Hermès opowiada historię relacji człowieka z ziemią, odsłaniając jego cichy i harmonijny dialog z naturą i żywiołami. Terre d'Hermès to perfumy, które przypominają o pochodzeniu człowieka, o jego źródłach i twórczej mocy.
  499,00 zł 323,90 zł
  -35%
 • HERMÈS

  Terre d'Hermès - Zestaw świąteczny

  Z okazji świąt zestawy ozdobione są radosnym motywem jedwabnej apaszki. Motyw „Cheval de fête” projektu Jana Bajtlika to wyrazista gra wzorów i kolorów.W zestawie znajdują się perfumy Terre d'Hermès 75 ml i 125 ml oraz płyn po goleniu Terre d'Hermès 40 ml.Drzewny i ciepły zapach Terre d'Hermès Parfum łączy w sobie otulającą nutę cedru i orzeźwiającego grejpfruta z promienną nutą shiso. Terre d'Hermès opowiada historię relacji człowieka z ziemią odsłaniając jego cichy i harmonijny dialog z naturą i żywiołami.
  589,00 zł 471,20 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • HERMÈS

  H24 - Zestaw świąteczny z wodą toaletową

  Motyw „Cheval de fête” projektu Jana Bajtlika to wyrazista gra wzorów i kolorów.W zestawie znajdują się woda toaletowa H24 100 ml oraz 125 ml.Woda toaletowa H24 zawdzięcza swoją aromatyczną i roślinną świeżość połączeniu otulającej szałwii elektryzującego narcyza oraz orzeźwiającego drzewa różanego i ciepłej metalicznej nuty sclarenu.H24 stanowi pierwszy zapachowy wyraz współczesnego mężczyzny według Hermès. Z okazji świąt zestawy ozdobione są radosnym motywem jedwabnej apaszki. Świeży zmysłowy i świetlisty zapach będący wyrazem śmiałego połączenia natury z technologią.
  515,00 zł 412,00 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • HERMÈS

  Terre d'Hermè Eau Givrée - Zestaw świąteczny

  Uderzające wrażenie lodowej bryzy zestawione jest ze szlachetnością nut mineralno drzewnych charakterystycznych dla Terre d’Hermès. Motyw „Cheval de fête” projektu Jana Bajtlika to wyrazista gra wzorów i kolorów.W zestawie znajdują się woda perfumowana Terre d'Hermès Eau Givrée 100 ml i 125 ml oraz żel pod prysznic do ciała i włosów 80 ml.Woda perfumowana Terre d’Hermès Eau Givrée łączy w sobie żywiołowość cytronu cierpką rześkość jagód jałowca i moc pieprzu Timut. Z okazji świąt zestawy ozdobione są radosnym motywem jedwabnej apaszki.
  559,00 zł 447,20 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • HERMÈS

  Terre d'Hermès - Zestaw świąteczny z wodą toaletową

  Z okazji świąt zestawy ozdobione są radosnym motywem jedwabnej apaszki. Motyw „Cheval de fête” projektu Jana Bajtlika to wyrazista gra wzorów i kolorów.W zestawie znajdują się woda toaletowa Terre d'Hermès 100 ml i 125 ml oraz płyn po goleniu Terre d'Hermès 40 ml.Terre d'Hermès o mineralnym i drzewnym zapachu to połączenie energii drzewa cedrowego i orzeźwiającego grejpfruta z wibrującą nutą krzemienia.Terre d'Hermès opowiada historię relacji człowieka z ziemią odsłaniając jego cichy i harmonijny dialog z naturą i żywiołami. Terre d'Hermès to perfumy które przypominają o pochodzeniu człowieka i o źródłach jego twórczej mocy.
  519,00 zł 415,20 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • HERMÈS

  Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver - Zestaw

  Zapach preferowany przez mężczyzn. Wetiwer, zakorzeniony w Ziemi od samego początku, jest punktem kulminacyjnym tej nowej kompozycji. Oryginalna równowaga Ziemi, drzewna i mineralna, zamienia się w roślinny drzewny.
  609,00 zł 487,20 zł
  GOOD FOR
  -20%
Polecane