lang-close

Hermes terre intense

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Drzewny (3)
Aromatyczny (1)
Świeże (1)
≤ 50 ml (2)
101 - 200 ml (1)
201 - 500 ml (1)
51 - 100 ml (1)
Perfumy (3)
HERMÈS (3)
Standard (2)
Woda perfumowana (2)
Syntetyczne (1)
 • HERMÈS

  Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Na horyzoncie nowa Ziemia. Początkowa równowaga Ziemi jaka istnieje między elementem drzewnym a elementem mineralnym pojawia się tutaj w postaci roślinnego drzewnego zapachu.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony. Zakorzeniona w Ziemi wetyweria od samych jej początków jest punktem kulminacyjnym tej nowej kompozycji.
  star star star star empty star   1
  od 409,00 zł
  GOOD FOR
 • HERMÈS

  Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver - Zestaw

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Zestaw zawiera 30 ml spray podróżnyRefill 125 mlSiła wetiweru miesza się z żywością pieprzu syczuańskiego i zielonej bergamotki.Lekka i odporna na uderzenia guma chwyta butelkę Terre d'Hermes.Wetiwer zakorzeniony w Ziemi od samego początku jest punktem kulminacyjnym tej nowej kompozycji.Oryginalna równowaga Ziemi drzewna i mineralna zamienia się w roślinny drzewny.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony.
  609,00 zł
  GOOD FOR
 • HERMÈS

  Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver Limited Edition - Woda perfumowana

  Ślad Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver to moc wetywerii połączona z żywiołowością pieprzu Sichuan i zielonej bergamoty. Zapach preferowany przez mężczyzn.W tej nowej limitowanej edycji graficzny deseń pełen poezji autorstwa Tilmana Bartla pojawia się na flakonie wydzielając kilka pól odzwierciedlających bogactwo i intensywność gleby. Flakon ten staje się tym samym migawką Ziemi widzianej z przestworzy.
  499,00 zł 348,90 zł
  -30%
Polecane