Guerlain woda toaletowa

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (6)
  Więcej (14)
  Więcej (14)
  Więcej (14)
  Więcej (14)
Świeże (16)
Kwiatowy (11)
Owocowy (10)
Drzewny (9)
Aromatyczny (7)
Świeży (7)
Pikantny (6)
Szyprowy (6)
Piżmowy (3)
Orientalny (2)
Morski (1)
≤ 50 ml (12)
101 - 200 ml (10)
51 - 100 ml (7)
201 - 500 ml (1)
Perfumy (23)
Walentynki 💗 (1)
GUERLAIN (24)
Woda toaletowa (20)
Woda kolońska (1)
Woda perfumowana (1)
Standard (19)
Spray (1)
Edycja Limitowana (1)
Wyłączność (1)
 • GUERLAIN

  Guerlain Homme L'Eau Boisée - Woda Toaletowa

  Zapach Cytrusowo Aromatyczno Drzewny. Nowy, nowoczesny w swojej geometrycznej i rygorystycznej formie, flakon staje się ikoną kolekcji męskich zapachów Guerlain. Uprawiany w sposób zrównoważony i wspierający rozwój lokalnej populacji, indyjski wetiwer został majestatycznie wyeksponowany w zapachu "Guerlain Homme L'Eau Boisée".
  od 345,00 zł 171,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  L'Instant de Guerlain pour Homme - Woda Toaletowa

  Zapach świeży, ciepły, zmysłowy. Nowy, nowoczesny w swojej geometrycznej i rygorystycznej formie, flakon staje się ikoną kolekcji męskich zapachów Guerlain. Guerlain zrobił zapachem L'Instant de Guerlain pour Homme pierwszy krok ku świeżości w 2004 roku, ukazując olfaktoryczny kontrast gorąca i zimna.
  335,00 zł 166,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Eau de Toilette Bloom of Rose - Woda toaletowa

  Zapach Mon Guerlain to hołd złożony współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej, której źródłem inspiracji była Angelina Jolie. Kwiatowy, promienny, ożywiony i delikatny – autentyczny bukiet charakterystycznych składników Mon Guerlain jaśminu wielkolistnego i lawendy Carla, połączonych z neroli i różą. Zapachem Eau de Toilette Bloom of Rose, Mon Guerlain nadal zgłębia różne oblicza kobiecości oraz spełnienia i zachęca kobiety, aby w pełni wykorzystywały każdą chwilę życia.
  od 0,00 zł
 • GUERLAIN

  Héritage - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn. Héritage, kompozycja współczesnego mężczyzny, inspirowana mężczyzną z przeszłości a dedykowana mężczyznom w przyszłości, to nowy etap wyrażający pragnienie pisania własnej historii.
  505,00 zł 377,90 zł
  -25%
 • GUERLAIN

  Vetiver - Woda Toaletowa

  Współczesny mężczyzna, autentyczny, pełen prostoty, pewny siebie. Naturalna elegancja. Nowa interpretacja świeżości.
  0,00 zł
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal - Woda Toaletowa

  Masywna, matowa, typowo męska nakrętka, giloszowana jak luksusowy zegarek. Guerlain rozumie męskie potrzeby i tworzy dla nich coś idealny koncentrat dobrego stylu wodę toaletową Homme Idéal Eau de Toilette. Trzy przymiotniki, trzy połączenia zapachowe, które tworzą kompozycję świeżą i drzewną, wyzwalającą cały męski potencjał.
  od 385,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pamplelune - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety. Pamplelune, rześka i żywiołowa, przesycona słońcem, jak dojrzały, soczysty owoc, łyk świeżego, schłodzonego soku, w ponętnym połączeniu paczuli i wanilii.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pamplelune - Woda toaletowa

  Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Pamplelune to musująca i zmysłowa Woda toaletowa, radosna bryza na tle promiennego i orzeźwiającego grejpfruta.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Woda toaletowa

  Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Zapach Mandarine Basilic to musująca i radosna Woda Toaletowa, w której niepowtarzalny duet mandarynki i bazylii przesycony jest wdziękiem i lekkością.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Herba Fresca - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety. Herba Fresca jest jak poranny, letni spacer w ogrodzie, boso po rosie, jak wdychanie zapachu ziół, świeżej mięty, woni sadu i polnych kwiatów.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Salvaggia - Woda Toaletowa

  Flora Salvaggia stanowi część kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Flora Salvaggia to rewitalizująca Woda Toaletowa, która przywodzi na myśl bezkresne pole dzikich kwiatów i poezję ich zapachu. Ożywcza nuta arbuza odświeża akord polnych kwiatów, którego poezja jest ubarwiona fasetkami pudrowego irysa oraz fiołka i rozświetlona naręczami białych kwiatów.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Granada Salvia - Woda toaletowa

  Granada Salvia jest częścią kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Granada Salvia to musująca Woda Toaletowa, która przywołuje ciepło andaluzyjskiego ogrodu i zachęca do ugryzienia kęsa wybornego granatu. Jej zapach, nasycony nutą szałwii na tle białego piżma, uosabia naturę tego owocu.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Bergamote Calabria - Woda Toaletowa

  Zielony, piżmowo cytrusowy zapach ukazuje ducha królewskiej bergamotki, znanej jako „zielone złoto Kalabrii”. Aqua Allegorie to najbardziej emblematyczne kolekcje zapachów marki Guerlain. Prosty i wyrafinowany flakon oplata złota siateczka, którą marka celebruje swój legendarny flakon z ornamentem pszczół.
  od 419,00 zł 313,90 zł
  -25%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Orange Soleia - Woda toaletowa

  Orange Soleia jest częścią kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Orange Soleia to słoneczna, soczysta Woda Toaletowa, która przywodzi na myśl wyśmienitą pomarańczę z karmazynowym miąższem oraz cytrusowe gaje Sycylii. Wzmocniona energetyzującą świeżością bergamotki i nut drzewnych, uosabia wigor czerwonej pomarańczy.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Passiflora - Woda toaletowa

  Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Passiflora to Woda Toaletowa, która wnosi w każdy dzień musującą nutę świeżości.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Cool - Woda toaletowa

  Idealna Woda Toaletowa w wersji Cool? Migdał – olfaktoryczna pieczęć L'Homme Idéal – skomponowany został wokół trzech akordów Musujące nuty głowy zawierają bergamotkę i pomarańczę, które przenika świeża mięta. Lecz dzięki L'Homme Idéal Cool marka Guerlain urzeczywistniła jego zapach.
  od 385,00 zł 287,90 zł
  -25%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Nettare di Sole - Woda toaletowa

  Nettare Di Sole to świeża, słoneczna Woda Toaletowa, która wyraża apetycznie schłodzoną kompozycję kwiatów i miodu. Nettare Di Sole stanowi część kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Słodycz akordu miodowego łączy się z wyjątkowymi kwiatami, takimi jak róża, magnolia i jaśmin.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Cherrysia - Woda toaletowa

  Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Zapach Flora Cherrysia należy do kolekcji Aqua Allegoria pierwszej gamy intensywnie świeżych zapachów w świecie perfumiarstwa, która powstała w 1999 roku.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Cherrysia - Woda toaletowa

  Każdy nowy zapach Acqua Allegoria ma świeżość wody kolońskiej i trwałość perfum Guerlain. Nicią przewodnią kolekcji jest bergamotka cenny owoc cytrusowy, „zielone złoto” Kalabrii i wiodący składnik Guerlinady. Kreator zapachów Guerlain tworzy każdą kompozycję Aqua Allegoria w oparciu o rozległą wiedzę perfumiarską marki, która sięga wstecz do roku 1853 roku, kiedy to powstała legendarna kompozycja Eau de Cologne Impériale.
  od 445,00 zł 332,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pera Granita - Woda Toaletowa

  Aqua Allegoria to jedna z najbardziej emblematycznych kolekcji Guerlain, nieustannie odświeżana, celebrująca cuda natury i urodę naturalnych surowców. Jej prosty i wyrafinowany flakon, opleciony misterną złotą siateczką, składa hołd legendarnemu flakonowi Guerlain z ornamentem pszczół. Tegoroczna edycja Pera Granita to soczysta i radosna Woda Toaletowa, która przywodzi na myśl spacer w hesperydowym ogrodzie.
  od 0,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Woda Toaletowa

  Do tej nowo zespolonej pary Guerlain dorzuca lekką mgiełkę o transparentnej, ambrowej nucie, doskonale podkreślającej nowoczesne zestawienie akordów. Zderzenie mandarynki i bazylii jest jak zespolenie powstaje dzięki niemu roziskrzony, promienny, świetlisty zapach. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pera Granita - Woda toaletowa

  Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Pera Granita należy do kolekcji Aqua Allegoria pierwszej gamy intensywnie świeżych zapachów w świecie perfumiarstwa, która powstała w 1999 roku.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Ginger Picante - Woda Toaletowa

  Każdy nowy zapach Acqua Allegoria ma świeżość wody kolońskiej i trwałość perfum Guerlain. Nicią przewodnią kolekcji jest bergamotka cenny owoc cytrusowy, „zielone złoto” Kalabrii i wiodący składnik Guerlinady. Kreator zapachów Guerlain tworzy każdą kompozycję Aqua Allegoria w oparciu o rozległą wiedzę perfumiarską marki, która sięga wstecz do roku 1853 roku, kiedy to powstała legendarna kompozycja Eau de Cologne Impériale.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  La Petite Robe Noire - Woda Perfumowana

  Zapach wykreowany przez Guerlain woda perfumowana ozdobiona najpiękniejszymi „czarnymi” nutami zapachowymi czarną wiśnią, czarną różą, paczulą, czarną herbatą. Jako ostatnia ukazuje się fasola tonka, uwodzicielsko migdałowa, podkreślona palonym aromatem czarnej herbaty. Na krystalicznym i przejrzystym flakonie, częściowo osłoniętym czernią, która przechodzi w złamany róż, zarysowuje się mała czarka sukienka, ikona mody.
  od 379,00 zł
Polecane