lang-close

Guerlain woda perfumowana

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (10)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (17)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (17)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (17)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (17)
Orientalny (20)
Drzewny (18)
Kwiatowy (14)
Świeże (14)
Szyprowy (12)
Waniliowy (12)
Pikantny (6)
Piżmowy (5)
Owocowy (3)
Ambrowy (2)
Świeży (2)
Morski (1)
Pudrowy (1)
Słodki (1)
≤ 50 ml (17)
51 - 100 ml (10)
101 - 200 ml (8)
Perfumy (29)
GUERLAIN (29)
Woda perfumowana (22)
Woda toaletowa (1)
Standard (12)
Zestaw / paleta (7)
Atomizer (3)
Wyłączność (7)
Edycja Limitowana (1)
Nowości (1)
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Dom Perfumeryjny Guerlain prezentuje nowy zapach „Mon Guerlain”, który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej. Mój niewidoczny tatuaż, mój zapach, Mon Guerlain nazwa szeptana niczym pieszczota skóry… Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Flakon „quadrilobe”, zaprojektowany w 1908 roku, zdobył pozycję jednego z legendarnych flakonów marki Guerlain.
  429,00 zł 282,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -34%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Mój niewidoczny tatuaż, mój zapach, Mon Guerlain nazwa szeptana niczym pieszczota skóry…Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Dom Perfumeryjny Guerlain prezentuje nowy zapach „Mon Guerlain”, który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej. Flakon „quadrilobe”, zaprojektowany w 1908 roku, zdobył pozycję jednego z legendarnych flakonów marki Guerlain.
  od 379,00 zł
  star star star star half star
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Mój niewidoczny tatuaż, mój zapach, Mon Guerlain nazwa szeptana niczym pieszczota skóry…Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Zapach „Mon Guerlain”, który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej. Kobietą, która zainspirowała jego powstanie jest Angelina Jolie.
  119,00 zł
  star star star star empty star
 • GUERLAIN

  Guerlain Homme - Woda Perfumowana

  Zapach Wody Perfumowanej zaskakuje nas dynamiczną świeżością akordów mojito, świeżego kwiatowego i zielono drzewnego. Zapach Cytrusowo Aromatyczno Drzewny. Nowy, nowoczesny w swojej geometrycznej i rygorystycznej formie, flakon staje się ikoną kolekcji męskich zapachów Guerlain.
  od 389,00 zł 193,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Intense - Woda Perfumowana

  Wodę Perfumowaną Mon Guerlain Intense zaprezentowano w perfekcyjny sposób we flakonie „quadrilobé”. Niezwykle szlachetna i bardzo ceniona przez Dom Guerlain, wanilia zyskała w Mon Guerlain Intense jeszcze większe znaczenie. Mon Guerlain to wonny manifest współczesnej kobiecości uosabianej przez Angelinę Jolie kobietę o wielu obliczach, silną, wolną i zmysłową.
  od 405,00 zł
  star star star star empty star
 • GUERLAIN

  Zestaw Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Mon Guerlain, jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej, zainspirowanej osobowością Angeliny Jolie. Świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Ich pomysł jest współczesną interpretacją emblematycznego znaku Domu Guerlain ze złotym połyskiem.
  439,00 zł 284,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Woda Perfumowana - Zestaw 3

  Przedawkowany jaśmin wielkolistny i świeża lawenda Carla, w połączeniu z delikatną piwonią tworzą kompozycję pełną blasku niczym bukiet kwiatów rozświetlonych promieniami słońcem. Mon Guerlain to zapach składający hołd współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej, jak Angelina Jolie, która zainspirowała jego powstanie. W skład zestawu wchodzą dwa produkty Woda Perfumowana Mon Guerlain 100 ml, dodatkowa miniatura zapachu 5 ml, Mleczko do Ciała Mon Guerlain 75 ml oraz Żel do kapieli Mon Guerlain 75 ml.
  625,00 zł 405,90 zł
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Woda Perfumowana - Zestaw 2

  Przedawkowany jaśmin wielkolistny i świeża lawenda Carla, w połączeniu z delikatną piwonią tworzą kompozycję pełną blasku niczym bukiet kwiatów rozświetlonych promieniami słońcem. Mon Guerlain to zapach składający hołd współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej, jak Angelina Jolie, która zainspirowała jego powstanie. W skład zestawu wchodzą dwa produkty Woda Perfumowana Mon Guerlain 50 ml, dodatkowa miniatura zapachu 10 ml oraz Mleczko do Ciała Mon Guerlain 75 ml.
  449,00 zł 290,90 zł
  star star star star star
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Sparkling Bouquet - Woda Perfumowana

  Kompozycja fasetowana jak klejnot powraca do kluczowych składników Mon Guerlain lawendy, jaśminu wielkolistnego, wanilii tahitańskiej i drewna sandałowego – tym razem w owocowym i intensywnie świetlistym rejestrze. Mon Guerlain to pachnący manifest współczesnej kobiecości, uosabianej przez Angelinę Jolie – kobietę o wielu różnych twarzach, silną, wolną i zmysłową. Perlisty i psotny zapach łączy swoje owocowe akcenty z kontrastującym kwiatowym sercem, w którym świeża lawenda łagodzi słoneczne akcenty jaśminu.
  od 379,00 zł
  star star star star star
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain woda perfumowana - Zestaw świąteczny ze świecą

  O jakim prezencie marzysz na Gwiazdkę?W zapachu Mon Guerlain lawenda odświeża otulającą wanilię tahitańską, a zebrany o świcie jaśmin wielkolistny przeplata się z sandałowcem i nadaje tej wykwintnej kompozycji zmysłową, orientalną aurę. Mon Guerlain to pachnący manifest współczesnej kobiecości, uosabianej przez Angelinę Jolie – kobietę o wielu różnych twarzach, silną, wolną i zmysłową. Świeca zapachowa ze świątecznym ornamentem czerpie inspirację z wyjątkowych składników Mon Guerlain.
  519,00 zł 362,90 zł
  -30%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Bloom of Rose - Woda Perfumowana

  Promienna Woda Perfumowana, której kompozycja zawiera legendarną parę składników lawendę i wanilię, ubarwiona została intensywnym bukietem róż i apetyczną nutą gruszki. Zapach Mon Guerlain umieszczono w charakterystycznym flakonie „quadrilobé”. Tę edycję zdobi luksusowe masywne szkło w intensywnie czerwonym odcieniu, który oddaje hołd głównemu składnikowi kompozycji róży.
  od 379,00 zł
  star star star star star
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Zestaw świąteczny

  Dom Perfumeryjny Guerlain prezentuje nowy zapach "Mon Guerlain", który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej. Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Zapach preferowany przez kobiety.
  295,00 zł 191,90 zł
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Zestaw świąteczny

  Mon Guerlain to zapach, który opiewa współczesną kobiecość – silną, swobodną i zmysłową, inspirowana postacią Angeliny Jolie. Zestaw składa się z wody perfumowanej Mon Guerlain 50 ml i świeczki zapachowej. Ta świeża, orientalna kompozycja zawiera wyjątkowe surowce lawendę Carla z Prowansji, jaśmin wielkolistny z Indii, drewno sandałowca białego z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei.
  429,00 zł 127,90 zł
  -70%
 • GUERLAIN

  Shalimar - Woda Perfumowana

  Proponowana we flakonie o nowoczesnych kształtach, przeznaczona dla wielbicielek perfum Guerlain. Woda perfumowana Shalimar jest pierwszą kompozycją orientalną w historii perfum. Nuta środkowa jest ciepła, otulająca i delikatnie zmatowiona dzięki kwiatom irysa, jaśminu i róży.
  od 375,00 zł
  star star star star empty star
 • GUERLAIN

  Idylle - Woda Perfumowana

  Przedawkowana róża ozdobiona bukietem świeżych kwiatów i białego piżma. Serce ukazuje jaśmin połączony z kompozycją róż bułgarskich. Głębię zapachu określa zmysłowy akord szyprowy – paczula i białe piżmo.
  505,00 zł 377,90 zł
  star star star star star
  -25%
 • GUERLAIN

  Musc Noble - Woda perfumowana

  Inspirowany Orientem, zapach Thierry’ego Wassera – Kreatora Zapachów Guerlain, emanuje blaskiem jednego z najbardziej tajemniczych składników perfumeryjnego świata piżmem. Zapach Unisex. Piżmo w nucie serca określa subtelną równowagę zapachu, jednocząc otulające niczym kokon, łagodne i pudrowe białe piżma z jego replikacją, która imituje bardzo intensywne, ciepłe i zmysłowe piżmo zwierzęce, stosowane w dawnych czasach.
  909,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • GUERLAIN

  Shalimar Souffle - Woda Perfumowana

  Shalimar Souffle de Parfum to subtelnie perfumowana pieszczota. Powstała zachwycająca promienna kreacja, którą należy nosić niczym klejnot. Czuły zapach kwiatoworientalny.
  od 375,00 zł 280,90 zł
  star star star star half star
  -25%
 • GUERLAIN

  Oud Essentiel - Woda perfumowana

  Zapach Unisex. Zarazem łagodny i intensywny, ten drzewno skórzany zapach łączy w subtelnej alchemii tajemnicze nuty skórzane, kadzidło oraz słodkie nuty róży bułgarskiej. Tworząc nowy zapach Oud Essentiel, należący do Kolekcji Absolus d’Orient, Thierry Wasser – Kreator Zapachów Domu Guerlain zaczerpnął natchnienie z unikatowego i cennego drewna agarowego .
  909,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal - Woda Perfumowana

  "Idealna Woda perfumowana? Guerlain jest jednym z ostatnich domów perfumeryjnych, które stosują staroświecką technikę „tincture”. Sześcienny, fasetowany flakon ma proste linie i unikatowe boki w beżowym odcieniu, o lakierowanym, matowym wykończeniu, które podkreśla intensywność zapachu.
  od 435,00 zł
  star star star star star
 • GUERLAIN

  Santal Royal - Woda perfumowana

  Zapach Unisex. Otoczona nimbem tajemnicy, urzekająca nuta sandałowca wywyższona została przez niego w nowym drzewno orientalnym zapachu – studium subtelnych kontrastów między ciemnymi nutami skóry i drewna agarowego oraz promiennymi kwiatowymi nutami jaśminu i róży. Eksponując ten składnik, Guerlain składa hołd naturalnemu surowcowi, którego boska natura znana była wschodnim cywilizacjom już od zarania dziejów.
  909,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Extreme - Woda perfumowana

  Migdał, olfaktoryczny atrybut l'Homme Idéal, występuje w nucie głowy w towarzystwie musującej bergamotki połączonej z różowym pieprzem. Sześcienny, fasetowany, wyrafinowany. Idealny flakon?
  od 445,00 zł 332,90 zł
  star star star star star
  -25%
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Intense - Woda Perfumowana

  Ale dzięki marce Guerlain jego zapach stał się rzeczywistością za sprawą L'Homme Idéal Intense. Idealny flakon? Drzewno korzenno orientalny zapach – elegancki i pełen wigoru.
  od 435,00 zł
  star star star star star
 • GUERLAIN

  La Petite Robe Noire - Woda Perfumowana

  Zapach wykreowany przez Guerlain woda perfumowana ozdobiona najpiękniejszymi „czarnymi” nutami zapachowymi czarną wiśnią, czarną różą, paczulą, czarną herbatą. Jako ostatnia ukazuje się fasola tonka, uwodzicielsko migdałowa, podkreślona palonym aromatem czarnej herbaty. Na krystalicznym i przejrzystym flakonie, częściowo osłoniętym czernią, która przechodzi w złamany róż, zarysowuje się mała czarka sukienka, ikona mody.
  od 379,00 zł
  star star star star half star
 • GUERLAIN

  Les Absolus d'Orient Patchouli - Woda perfumowana

  Zapach Unisex. W kompozycji Patchouli Ardent Thierry Wasser, główny kreator zapachów Guerlain, prezentuje w nowej odsłonie paczulę – surowiec zwykle ciemny, drzewny i tajemniczy, tym razem jednak zaskakująco żywy i promienny. Poznaj urzekający region, który odkryje przed tobą kilka swoich tajemnic poprzez drzewne, ambrowe i korzenne zapachy.
  909,00 zł
  star star star star half star
Polecane