lang-close

Guerlain puder terracotta

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Skóra normalna (10)
Skóra mieszana (8)
Skóra przetłuszczająca się (8)
Skóra sucha (8)
Skóra wrażliwa (6)
Do wszystkich typów skóry (3)
Beżowy (9)
Brązowy (5)
Czarny (1)
Różowy (1)
Transparentny (1)
Wielofunkcyjny (1)
Naturalny (6)
Błyszczący (4)
Matowy (3)
Satynowy (2)
Długotrwały (1)
Średnia (8)
Lekkie krycie (6)
Pełne krycie (1)
Naturalne (9)
Matowe (4)
Błyszczący (1)
Pudrowe (1)
Makijaż (13)
GUERLAIN (13)
Puder w kompakcie (10)
Puder sypki (2)
Balsam (1)
Standard (4)
Sztyft (1)
Zestaw / paleta (1)
Naturalny (3)
Mineralny (1)
Skóra sucha (2)
Edycja Limitowana (1)
Syntetyczne (1)
 • GUERLAIN

  Terracotta Powder Brush - Pędzel do pudru Terracotta

  Inspirowany podróżą w głąb pustyni odzwierciedla wszystkie refleksy słońca i rozświetla cerę błyskawiczną naturalnie wyglądającą słoneczną opalenizną.Pędzel Terracotta zaprojektowano jako idealnego towarzysza wszystkich pudrów marki Guerlain. Absolutna legenda i produkt bez którego nie można się obejść – puder Terracotta marki Guerlain wypełnia swoje przeznaczenie od 1984 roku. Elegancki przedmiot bezpiecznie przechowywany w aksamitnym zamszowym woreczku może nam wszędzie towarzyszyć z łatwością wsuniemy go do każdej torebki aby wykonywać drobne poprawki makijażu w ciągu dnia.Aby nadać całej twarzy naturalnie opalony wygląd jakby musnęły ją promienie słońca wypróbuj sekret marki Guerlain ruchem pędzla nakreśl po obu stronach twarzy cyfrę „3” – od czoła do kości policzkowych a następnie w kierunku brody.
  195,00 zł 135,90 zł
  -30%
 • GUERLAIN

  Mini Terracotta - Puder brązujący

  WYŁĄCZNIE W SEPHORA.Kultowy puder brązujący Guerlain Teraccota który jest punktemodniesienia dla wszystkich innych pudrów brązujących. Jego formuła wzbogacona została waktywne czynniki nawilżające aby nie wysuszać skóry i zapewniać jejdługotrwały komfort.Można nakładać go na całej twarzy lub konturować i rzeźbić nim swojąopaleniznę. Kosmetyk pozwala jednym szybkim i łatwym ruchem wnaturalny sposób odtworzyć różne odcienie słonecznej opalenizny oferująckobietom naturalny blask o każdej porze roku.
  105,00 zł 69,90 zł
  -33%
 • GUERLAIN

  Terracotta TOUCH - Puder sypki

  Guerlain prezentuje Puder Sypki Terracotta Touch. Absolutna legenda i produkt bez którego nie można się obejść – puder Terracotta marki Guerlain wypełnia swoje przeznaczenie od 1984 roku. Unikatowa kompozycja korygujących pudrów matujących i płatków rozświetlających zapewnia cerze idealne aksamitne wykończenie.
  star star star star empty star   2
  od 265,00 zł 131,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  Terracotta Gold Bronze - Puder brązujący

  Legendarny puder brązujący Terracotta zaprezentowano w nowej interpretacji jako edycję limitowaną Terracotta Gold Bronze. W nowej kolekcji podwójne G Guerlain zdobi elegancki motyw złotych cekinów. Łączą się z nutami bobu tonka i wanilii o słonecznych fasetkach która stanowi kwintesencję linii Terracotta.
  255,00 zł
 • GUERLAIN

  Terracotta Light – Puder brązujący i rozświetlający

  6 odcieni które rozświetlają wszystkie karnacje 3 stopnie intensywności (Clair Moyen Foncé) i 2 tonacje (Rosé i Doré). Guerlain przedstawia nowy naturalny puder brązujący Terracotta Light który nadaje cerze zdrowy koloryt i tworzy niesamowicie lekkie wykończenie.Ten lekki puder stanowi wyjątkowe połączenie słonecznych odcieni które odsłaniają zdrowy koloryt i naturalny blask każdej karnacji.Formuła zawierająca 96% składników naturalnego pochodzenia(1) natychmiast stapia się ze skórą tworząc bardzo lekkie i naturalne zdrowe wykończenie.Promienny transparentny odcień zapewnia świeżą i naturalnie opaloną cerę przez cały rok. (1) Zgodnie z normą ISO 16128 pozostałe 4% przyczynia się do zachowania walorów sensorycznych oraz integralności formuły.GOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego Dobre dla Ciebie
  285,00 zł
  GOOD FOR
 • GUERLAIN

  Terracotta The Bronzing Powder- Puder brązujacy

  Inspirowany podróżą w głąb pustyni odzwierciedla wszystkie refleksy słońca i rozświetla cerę błyskawiczną naturalnie wyglądającą słoneczną opalenizną.Legendarny Puder Brązujący Terracotta jednym prostym i szybkim gestem odtwarza na skórze nieskazitelny blask opalenizny. Absolutna legenda i produkt bez którego nie można się obejść – puder Terracotta marki Guerlain wypełnia swoje przeznaczenie od 1984 roku. Każda z trzech intensywności Light Medium i Deep dostępna jest w dwóch półtonach Cool (chłodnym) i Warm (ciepłym).
  star star star star half star   3
  279,00 zł
  GOOD FOR
 • GUERLAIN

  Terracotta Golden Bee - Rozświetlający puder brązujący

  Puder Terracotta – emblematyczny wzorzec dla wszystkich pudrów brązujących Guerlain – dostępny jest w edycji limitowanej która celebruje sezon karnawału. Terracotta Golden Bee pięknie podkreśla cerę i wychwytuje światło dzięki niezwykle drobnym lśniącym złocistym refleksom. Inspirowany podróżą w głąb pustyni odzwierciedla wszystkie refleksy słońca i rozświetla cerę błyskawiczną naturalnie wyglądającą słoneczną opalenizną.
  275,00 zł
 • GUERLAIN

  Terracotta Nude Glow Powder - Puder w kompakcie

  Puder w kompakcie Terracotta Nude to delikatny inieskazitelny woal który rozświetla cerę. Puder Terracotta Nude ma uniwersalny odcień którydopasowuje się do każdej tonacji skóry za sprawą składnika Gemnude Light któryma właściwości kameleona. Jego ekskluzywny przejrzysty odcień naturalnie łączysię ze skórą o dowolnej karnacji wyrównuje cerę i wydobywa naturalne pięknokażdej tonacji skóry.
  star star star star star   2
  279,00 zł
 • GUERLAIN

  Terracotta Light - Świetlisty puder brązujący do twarzy

  Zapach pudru Terracotta zabiera Cię w daleką podróż. Terracotta Light to nowy puder który przywraca skórze blask w zaledwie trzy sekundy. Połączono je z bobem tonka i nutami wanilii których słoneczne fasetki uosabiają esencję gamy Terracotta.
  star star star star half star   9
  od 269,00 zł 187,90 zł
  -30%
 • GUERLAIN

  Terracotta Goldenland - Świetlisty puder brązujący do twarzy

  Nowy puder Terracotta ikona wszystkich pudrów brązujących dostępny w Limitowanej Edycji Świątecznej. Goldenland Terracotta oferuje naturalnie połyskujące wykończenie i dzięki delikatnej formule zapewnia wrażenie drugiej skóry pięknie rozświetlając cerę złotym blaskiem. Absolutna legenda i produkt bez którego nie można się obejść – puder Terracotta marki Guerlain wypełnia swoje przeznaczenie od 1984 roku.
  265,00 zł 158,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -40%
 • GUERLAIN

  Terracotta Sculpting Powder Matte Finish - Matujący puder brązujący

  Puder Terracotta Matte nasycony głębokimi refleksamizachodzącego słońca. Puder Terracotta Matte wzbogacono kaolinem – białą glinką którasłynie z właściwości matujących. Ten delikatny i łatwydo nakładania puder brązujący ociepla koloryt cery i modeluje rysy twarzy.
  279,00 zł
 • GUERLAIN

  Terracotta Foundation Stick - Podkład w sztyfcie

  Absolutna legenda i produkt bez którego nie można się obejść – puder Terracotta marki Guerlain wypełnia swoje przeznaczenie od 1984 roku. A ponieważ skóra wygląda najlepiej wtedy gdy jest opalona Guerlain wzbogaca legendę Terracotta o jeszcze bardziej pożądany rytuał do twarzy i ciała aby przedłużyć ich piękną opaleniznę. Jego formuła sublimuje powierzchnię skóry by gładka cera promieniała słonecznym blaskiem.
  star star star star star   2
  od 219,00 zł 152,90 zł
  -30%
 • GUERLAIN

  Terracotta & KissKiss Bee Glow – Zestaw do makijażu

  To niezbędny duet do letniego muśniętego słońcem makijażu umieszczony w uroczej kosmetyczce.Kultowy puder brązujący Terracotta w bestsellerowym odcieniu 03 Moyen Doré perfekcyjnie odtwarza – jednym prostym i szybkim gestem – naturalną opaleniznę o niepowtarzalnym wykończeniu. Formuła zawierająca 96% składników naturalnego pochodzenia(1) w tym pigmenty mineralne i perłowe drobinki natychmiast stapia się ze skórą tworząc perfekcyjne naturalnie opalone wykończenie.Nowy KissKiss Bee Glow to kolorowy balsam do ust z miodem który składa się w 98% ze składników naturalnego pochodzenia(1). (2) Test instrumentalny w grupie 21 ochotników.GOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego Dobre dla Ciebie
  399,00 zł
Polecane