lang-close

Guerlain L'Homme

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Drzewny (8)
Szyprowy (7)
Orientalny (5)
Świeże (5)
Pikantny (3)
Aromatyczny (2)
Morski (2)
Świeży (2)
Kwiatowy (1)
Owocowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (7)
51 - 100 ml (5)
Perfumy (8)
GUERLAIN (8)
Standard (5)
Zestaw / paleta (2)
Woda toaletowa (4)
Woda perfumowana (3)
 • GUERLAIN

  Guerlain Homme L'Eau Boisée - Woda Toaletowa

  Zapach Cytrusowo Aromatyczno Drzewny. Uprawiany w sposób zrównoważony i wspierający rozwój lokalnej populacji, indyjski wetiwer został majestatycznie wyeksponowany w zapachu "Guerlain Homme L'Eau Boisée". Nowy, nowoczesny w swojej geometrycznej i rygorystycznej formie, flakon staje się ikoną kolekcji męskich zapachów Guerlain.
  od 345,00 zł 171,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  L'Instant de Guerlain pour Homme - Woda Toaletowa

  Guerlain zrobił zapachem L'Instant de Guerlain pour Homme pierwszy krok ku świeżości w 2004 roku, ukazując olfaktoryczny kontrast gorąca i zimna. Zapach świeży, ciepły, zmysłowy. Nowy, nowoczesny w swojej geometrycznej i rygorystycznej formie, flakon staje się ikoną kolekcji męskich zapachów Guerlain.
  335,00 zł 166,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Extreme - Woda perfumowana

  Migdał, olfaktoryczny atrybut l'Homme Idéal, występuje w nucie głowy w towarzystwie musującej bergamotki połączonej z różowym pieprzem. Guerlain rozszyfrował aspiracje mężczyzn i stworzył dla nich koncentrat ideału. L'Eau de Parfum Extrême to drzewno orientalny zapach, który pozwoli ci pozostać mężczyzną przejawiającym talent do wszystkiego – w ekstremalnej formie.
  od 445,00 zł
  star star star star star
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal - Woda Toaletowa

  Guerlain rozumie męskie potrzeby i tworzy dla nich coś idealny koncentrat dobrego stylu wodę toaletową Homme Idéal Eau de Toilette. Masywna, matowa, typowo męska nakrętka, giloszowana jak luksusowy zegarek. Typowo męskimi nutami bazy są cedr, wetyweria i skóra, zaprezentowane w nowoczesnym wydaniu.
  od 385,00 zł
  star star star star star
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal Intense Woda Perfumowana - Zestaw

  Aby celebrować Święta Bożego Narodzenia, marka Guerlain nawiązała współpracę z Domem Preciously Paris i jego dyrektorką artystyczną – Carole Tessier. W skład zestawu wchodzą dwa produkty Woda Perfumowana L’Homme Ideal Intense 100 ml, Miniatura zapachu 10 ml oraz Żel do kąpieli 75 ml. Drzewno orientalna kompozycja jednoczy trzy składniki i trzy akordy, które potęgują uwodzicielską moc mężczyzny i rozbudzają w nim idealnego kochanka.
  515,00 zł 256,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Cool - Woda toaletowa

  Lecz dzięki L'Homme Idéal Cool marka Guerlain urzeczywistniła jego zapach. Migdał – olfaktoryczna pieczęć L'Homme Idéal – skomponowany został wokół trzech akordów Musujące nuty głowy zawierają bergamotkę i pomarańczę, które przenika świeża mięta. Czarującą nutę głębi tworzą paczula i wetiwer, które określają charakter i głębię tego zapachu.
  od 385,00 zł 268,90 zł
  star star star star empty star
  -30%
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal - Woda Perfumowana

  Guerlain jest jednym z ostatnich domów perfumeryjnych, które stosują staroświecką technikę „tincture”. "Idealna Woda perfumowana? Sześcienny, fasetowany flakon ma proste linie i unikatowe boki w beżowym odcieniu, o lakierowanym, matowym wykończeniu, które podkreśla intensywność zapachu.
  od 435,00 zł
  star star star star star
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Intense - Woda Perfumowana

  Ale dzięki marce Guerlain jego zapach stał się rzeczywistością za sprawą L'Homme Idéal Intense. Idealna kompozycja Eau de Parfum Intense? Masywny, zdecydowanie męski korek jest matowy.
  od 435,00 zł
  star star star star star
Polecane