Guerlain homme woda perfumowana

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
Drzewny (5)
Orientalny (4)
Szyprowy (4)
Pikantny (2)
Świeże (2)
Świeży (2)
Morski (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (4)
51 - 100 ml (4)
Perfumy (5)
GUERLAIN (5)
Standard (2)
Zestaw / paleta (2)
Woda perfumowana (4)
 • GUERLAIN

  Guerlain Homme - Woda Perfumowana

  Zapach Cytrusowo Aromatyczno Drzewny. Zapach Wody Perfumowanej zaskakuje nas dynamiczną świeżością akordów mojito, świeżego kwiatowego i zielono drzewnego. Nowy, nowoczesny w swojej geometrycznej i rygorystycznej formie, flakon staje się ikoną kolekcji męskich zapachów Guerlain.
  od 389,00 zł 193,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal - Woda Perfumowana

  "Idealna Woda perfumowana? Guerlain jest jednym z ostatnich domów perfumeryjnych, które stosują staroświecką technikę „tincture”. Sześcienny, fasetowany flakon ma proste linie i unikatowe boki w beżowym odcieniu, o lakierowanym, matowym wykończeniu, które podkreśla intensywność zapachu.
  od 435,00 zł
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Intense - Woda Perfumowana

  Idealna kompozycja Eau de Parfum Intense? Ale dzięki marce Guerlain jego zapach stał się rzeczywistością za sprawą L'Homme Idéal Intense. Drzewno korzenno orientalny zapach – elegancki i pełen wigoru.
  od 435,00 zł
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Extreme - Woda perfumowana

  Migdał, olfaktoryczny atrybut l'Homme Idéal, występuje w nucie głowy w towarzystwie musującej bergamotki połączonej z różowym pieprzem. Sześcienny, fasetowany, wyrafinowany. Guerlain rozszyfrował aspiracje mężczyzn i stworzył dla nich koncentrat ideału.
  od 445,00 zł 332,90 zł
  -25%
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal Intense Woda Perfumowana - Zestaw

  Idealna Woda Perfumowana? W skład zestawu wchodzą dwa produkty Woda Perfumowana L’Homme Ideal Intense 100 ml, Miniatura zapachu 10 ml oraz Żel do kąpieli 75 ml. Kwadratowy, fasetowany, o czystych liniach i oryginalnych szarobeżowych bokach z lakierowanym, matowym wykończeniem.
  515,00 zł 256,90 zł
  -50%
Polecane