lang-close

Guerlain Bee Glow

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Skóra normalna (3)
Skóra mieszana (2)
Skóra przetłuszczająca się (2)
Skóra sucha (2)
Do wszystkich typów skóry (1)
Skóra wrażliwa (1)
Różowy (2)
Brązowy (1)
Czerwony (1)
Fioletowy (1)
Pomarańczowy (1)
Transparentny (1)
Skóra sucha (2)
Oznaki starzenia się (1)
Skóra szara (1)
Balsam (2)
Puder w kompakcie (1)
Woda / mgiełka (1)
Makijaż (2)
Pielęgnacja Twarzy (1)
GUERLAIN (3)
Błyszczący (2)
Długotrwały (1)
Naturalne (2)
Błyszczący (1)
Naturalny (2)
Lekkie krycie (2)
Standard (1)
 • GUERLAIN

  Terracotta & KissKiss Bee Glow – Zestaw do makijażu

  Formuła zawierająca 96% składników naturalnego pochodzenia(1) w tym pigmenty mineralne i perłowe drobinki natychmiast stapia się ze skórą tworząc perfekcyjne naturalnie opalone wykończenie.Nowy KissKiss Bee Glow to kolorowy balsam do ust z miodem który składa się w 98% ze składników naturalnego pochodzenia(1). To niezbędny duet do letniego muśniętego słońcem makijażu umieszczony w uroczej kosmetyczce.Kultowy puder brązujący Terracotta w bestsellerowym odcieniu 03 Moyen Doré perfekcyjnie odtwarza – jednym prostym i szybkim gestem – naturalną opaleniznę o niepowtarzalnym wykończeniu. (2) Test instrumentalny w grupie 21 ochotników.GOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego Dobre dla Ciebie
  399,00 zł
 • GUERLAIN

  KissKiss Bee Glow – Kolorowy balsam do ust z miodem

  Guerlain przedstawia KissKiss Bee Glow – kolorowy balsam do ust z miodem który składa się w 98% ze składników naturalnego pochodzenia(1). KissKiss Bee Glow jest dostępny w sześciu kwiatowych odcieniach o wilgotnym transparentnym wykończeniu... abyś mogła cieszyć się promiennym apetycznym i pełnym energii uśmiechem który jest uwielbieniem natury i zaproszeniem do pocałunku! Formuła balsamu łączy miód i składniki aktywne naturalnego pochodzenia które sprawiają że usta z każdym dniem stają ukojone miękkie odżywione pełniejsze i piękniejsze.
  209,00 zł
  GOOD FOR
 • GUERLAIN

  Abeille Royale Bee Glow - Zmysłowy gęsty żel nawilżający do twarzy

  Zmysłowy gęsty żel nawilżający Bee Glow Youth Abeille Royale zapewnia skórze optymalne nawilżanie i nadaje jej ultrapromienne wykończenie dzięki czemu ma naturalnie zroszony wygląd. Abeille Royale odnowa którą zawdzięczamy nauce i pszczołom. Nowy produkt Bee Glow youth moisturiser wzbogacono miodem marokańskim który posiada wiele walorów Zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu dzięki czemu skóra jest ujędrniona i wypełniona od wewnątrz.
  star star star star star   2
  499,00 zł
  GOOD FOR
Polecane