Guerlain aqua allegoria flora

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
Kwiatowy (3)
Świeże (2)
Perfumy (3)
GUERLAIN (3)
101 - 200 ml (2)
≤ 50 ml (1)
Standard (2)
Woda toaletowa (2)
Wyłączność (1)
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Cherrysia - Woda toaletowa

  Nicią przewodnią kolekcji jest bergamotka cenny owoc cytrusowy, „zielone złoto” Kalabrii i wiodący składnik Guerlinady. Każdy nowy zapach Acqua Allegoria ma świeżość wody kolońskiej i trwałość perfum Guerlain. Kreator zapachów Guerlain tworzy każdą kompozycję Aqua Allegoria w oparciu o rozległą wiedzę perfumiarską marki, która sięga wstecz do roku 1853 roku, kiedy to powstała legendarna kompozycja Eau de Cologne Impériale.
  od 445,00 zł 332,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Cherrysia - Woda toaletowa

  Zapach Flora Cherrysia należy do kolekcji Aqua Allegoria pierwszej gamy intensywnie świeżych zapachów w świecie perfumiarstwa, która powstała w 1999 roku. Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Salvaggia - Woda Toaletowa

  Flora Salvaggia stanowi część kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Flora Salvaggia to rewitalizująca Woda Toaletowa, która przywodzi na myśl bezkresne pole dzikich kwiatów i poezję ich zapachu. Kolekcja oferuje mnóstwo zaskakujących nut, które ukazują piękno bergamotki – cennego cytrusa, „zielonego złota Kalabrii”.
  od 445,00 zł
Polecane