lang-close

Gucci Guilty edp

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Drzewny (2)
Kwiatowy (2)
Ambrowy (1)
Szyprowy (1)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (2)
101 - 200 ml (1)
Perfumy (3)
GUCCI (3)
Woda perfumowana (1)
 • GUCCI

  Gucci Guilty - Eau De Parfum

  Zapach preferowany przez kobiety.Stworzony dla wolnych i niezależnych kobiet.Gucci Guilty Pour Femme to bogaty i dystyngowany orientalno-kwiatowy zapach który łączy cytrusy z nutami bzu i intensywnym duetem olejków paczulowych.
  95,00 zł
 • GUCCI

  Gucci Guilty Parfum For Him - Woda perfumowana

  Świat #ForeverGuilty kontynuuje zgłębianie wyobrażenia o wyzwolonej namiętności zapachem Gucci Guilty Parfum Pour Homme.Gucci Guilty Parfum Pour Homme to zapach drzewno aromatyczno ambrowy spotęgowana wersja prawdziwej esencji klasycznego zapachu Gucci Guilty Pour Homme. Gucci Guilty Parfum Pour Homme otwiera się lżejszym łagodniejszym i unowocześnionym aromatycznym akordem francuskiej lawendy oraz uskrzydlającą cytryną które łączą się doskonale z intensywnym jałowcem. Prawdziwą esencję Gucci Guilty Pour Homme uwydatniono w nucie serca głęboko ambrowym akordem hiszpańskiego czystka który łączy się z kwiatowym bogactwem kwiatu pomarańczy i szczyptą korzennej gałki muszkatołowej.
  od 439,00 zł
 • GUCCI

  Gucci Guilty Eau de Parfum Intense For Her - Woda perfumowana

  Świat #ForeverGuilty kontynuuje zgłębianie wyobrażenia o wyzwolonej namiętności zapachem Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme.Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme to zapach ambrowo kwiatowo drzewny który na nowo opisuje historię klasycznej damskiej kompozycji Gucci Guilty Pour Femme. Śmiała wibracja mandory i szczodry aromat liczi jednoczą się aby unowocześnić kosmetyczny akcent jaki stanowią liście fiołka. W finale wzmocniony drzewny aromat paczuli i wetiweru napotyka kuszącą wanilię aby stworzyć śmiałą długotrwałą kobiecą aurę.
  star star star star star   1
  od 399,00 zł
Polecane