lang-close

Gucci bloom edp

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (1)
Perfumy (3)
GUCCI (3)
Kwiatowy (3)
Standard (1)
Zestaw / paleta (1)
Woda perfumowana (2)
 • GUCCI

  Gucci Bloom - Zestaw

  Absolut naturalnej tuberozy, zbieranej w Indiach, połączono misternie z absolutem naturalnego jaśminu. To bogaty zapach kwiatowy, z lekko pudrowym aromatem, pełen pasji i tajemniczości. Zapach Bloom jest opisywany jako ""elissir di fiore"" esencja kwiatowa powrót do włoskiej sztuki perfumiarskiej i do naturalnych kwiatów.
  399,00 zł 236,90 zł
  -41%
 • GUCCI

  Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori - Woda perfumowana

  Nazwa i magiczna moc tego aromatycznego, drogocennego nektaru wplecione zostały w najnowszy rozdział historii perfum Gucci Bloom. Nuty trzech szlachetnych i unikatowych kwiatów – ekstrakt z pączków jaśminu, tuberozę i rangoon creeper, wzbogacono dwoma nowymi składnikami, które emanują elegancją i intensywną kobiecością. Nowy zapach Gucci Bloom Ambrosia di Fiori zachęca kobiety, które go noszą do afirmowania swego prawdziwego ja oraz emocji, jakie odczuwają.
  od 635,00 zł 316,90 zł
  star star half star empty star empty star
  -50%
 • GUCCI

  Gucci Bloom Profumo di Fiori - Woda perfumowana

  Wierny składnikom wody perfumowanej Gucci Bloom, nowy zapach eksponuje świeżą naturalną zieleń, bogactwo kwiatów i kremową głębię tuberozy. Profumo di Fiori ukazuje uzależniający potencjał i magnetyzm esencji tuberozy zmieszanej z nierozwiniętymi pączkami i absolutem jaśminu wielkolistnego. Zapach Gucci Bloom Profumo di Fiori został umiejętnie przetransponowany z wizji dyrektora kreatywnego Alessandro Michele przez Mistrza Perfumiarstwa Alberto Morillasa.
  od 339,00 zł
  star star star star star
Polecane