lang-close

Gucci bloom edp

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (1)
Perfumy (3)
GUCCI (3)
Kwiatowy (3)
Standard (1)
Zestaw / paleta (1)
Woda perfumowana (2)
 • GUCCI

  Gucci Bloom - Zestaw

  Absolut naturalnej tuberozy, zbieranej w Indiach, połączono misternie z absolutem naturalnego jaśminu. To bogaty zapach kwiatowy, z lekko pudrowym aromatem, pełen pasji i tajemniczości. Zapach Bloom jest opisywany jako ""elissir di fiore"" esencja kwiatowa powrót do włoskiej sztuki perfumiarskiej i do naturalnych kwiatów.
  399,00 zł 236,90 zł
  -41%
 • GUCCI

  Gucci Bloom Profumo di Fiori - Woda perfumowana

  Wierny składnikom wody perfumowanej Gucci Bloom, nowy zapach eksponuje świeżą naturalną zieleń, bogactwo kwiatów i kremową głębię tuberozy. Profumo di Fiori ukazuje uzależniający potencjał i magnetyzm esencji tuberozy zmieszanej z nierozwiniętymi pączkami i absolutem jaśminu wielkolistnego. Zapach Gucci Bloom Profumo di Fiori został umiejętnie przetransponowany z wizji dyrektora kreatywnego Alessandro Michele przez Mistrza Perfumiarstwa Alberto Morillasa.
  star star star star star   8
  od 349,00 zł
 • GUCCI

  Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori - Woda perfumowana

  Prezentujemy Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. Nazwa i magiczna moc tego aromatycznego drogocennego nektaru wplecione zostały w najnowszy rozdział historii perfum Gucci Bloom. Nuty trzech szlachetnych i unikatowych kwiatów – ekstrakt z pączków jaśminu tuberozę i rangoon creeper wzbogacono dwoma nowymi składnikami które emanują elegancją i intensywną kobiecością.
  star star star empty star empty star   4
  od 379,00 zł 264,90 zł
  -30%
Polecane