lang-close

Gucci bloom 50 ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Kwiatowy (5)
Pudrowy (2)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (2)
Perfumy (5)
GUCCI (5)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Zestaw / paleta (1)
Woda perfumowana (4)
Edycja Limitowana (1)
 • GUCCI

  Gucci Bloom - Zestaw

  Gucci Bloom zawiera również po raz pierwszy użytą w perfumiarstwie nutę pnącza Rangoon. Zapach preferowany przez kobiety.Zapach Bloom jest opisywany jako ""elissir di fiore"" esencja kwiatowa powrót do włoskiej sztuki perfumiarskiej i do naturalnych kwiatów. Absolut naturalnej tuberozy zbieranej w Indiach połączono misternie z absolutem naturalnego jaśminu.
  399,00 zł 236,90 zł
  -41%
 • GUCCI

  Gucci Bloom - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Zapach Bloom jest opisywany jako "elissir di fiore" esencja kwiatowa powrót do włoskiej sztuki perfumiarskiej i do naturalnych kwiatów.To bogaty zapach kwiatowy z lekko pudrowym aromatem pełen pasji i tajemniczości. Absolut naturalnej tuberozy zbieranej w Indiach połączono misternie z absolutem naturalnego jaśminu.Gucci Bloom zawiera również po raz pierwszy użytą w perfumiarstwie nutę pnącza Rangoon.Odkryty w południowych Indiach zmienia swój kolor z białego stopniowo nabiera ciemniejszego odcienia różu aby ostatecznie przybrać barwę czerwieni.Zapach Gucci Bloom został nagrodzony tytułem Najlepszy zapach w plebiscycie ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS 2018 organizowanym przez 46 krajów na świecie.
  star star star star empty star   17
  od 349,00 zł
 • GUCCI

  Gucci Bloom - Woda perfumowana Format Podróżny

  Twarzą zapachu jest aktorka Dakota Johnson oraz modelka i aktorka Hari Nef. Zapach preferowany przez kobiety.Bloom w nowoczesnym stylu wyrażającym różnorodność i autentyczność kobiety Gucci jest pierwszym zapachem stworzonym dla Domu Gucci przez Alessandro Michele dyrektora artystycznego. Rangoon Creeper kwiat z południowych Indii o pudrowym zapachu z białego stopniowo nabiera ciemniejszego odcienia różu aby ostatecznie przybrać barwę czerwieni.
  149,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • GUCCI

  Gucci Bloom Profumo di Fiori - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.WSTĄP DO OGRODU MARZEŃ DZIĘKI GUCCI BLOOM PROFUMO DI FIORIZapach Gucci Bloom Profumo di Fiori został umiejętnie przetransponowany z wizji dyrektora kreatywnego Alessandro Michele przez Mistrza Perfumiarstwa Alberto Morillasa. Wierny składnikom wody perfumowanej Gucci Bloom nowy zapach eksponuje świeżą naturalną zieleń bogactwo kwiatów i kremową głębię tuberozy. Profumo di Fiori ukazuje uzależniający potencjał i magnetyzm esencji tuberozy zmieszanej z nierozwiniętymi pączkami i absolutem jaśminu wielkolistnego.
  star star star star star   8
  od 349,00 zł
 • GUCCI

  Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori - Woda perfumowana

  Prezentujemy Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. Zapachy Gucci Bloom stworzone przez Alessandro Michele’a inspirowane są ideą absolutnej autentyczności. Nazwa i magiczna moc tego aromatycznego drogocennego nektaru wplecione zostały w najnowszy rozdział historii perfum Gucci Bloom.
  star star star empty star empty star   4
  od 379,00 zł 264,90 zł
  -30%
Polecane