Gąbka konjac

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (4)
  Więcej (5)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra wrażliwa (2)
Skóra mieszana (1)
Skóra sucha (1)
Pielęgnacja Twarzy (5)
Wyłączność (5)
SEPHORA COLLECTION (3)
ERBORIAN (2)
Standard (3)
Format podróżny (1)
Skóra szara (1)
Płatki (1)
 • SEPHORA COLLECTION

  Gąbka Konjac

  Gąbka Konjac SEPHORA COLLECTION to w 100% naturalna gąbka, wykonana z korzeni azjatyckiej rośliny Konjac, która doskonale zmywa makijaż, usuwa martwe komórki skóry i nadmiar sebum. Oczyszczająca gąbka Konjac z ekstraktem z węgla bambusowego o właściwościach oczyszczających skórę. Idealna dla gładszej, bardziej miękkiej i zmatowionej skóry.
  35,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ERBORIAN

  Gąbka Konjac

  Naturalna gąbka Konjac, dzięki masażowi pobudza mikrokrążenie. Delikatna gąbka złuszczająca. Skóra jest oczyszczona, nieskończenie miękka i świetlista.
  49,00 zł
  GOOD FOR
 • ERBORIAN

  Gąbka Konjac XXL

  Wzbogacona wąkrotką azjatycką o właściwościach kojących, gąbka Konjac XXL delikatnie złuszcza skórę. Gąbka Konjac, stosowana w kąpieli lub pod prysznicem, pomaga usunąć zanieczyszczenia skóry. Gąbka z włókien Konjac, azjatyckiej rośliny stosowanej w Korei od lat do oczyszczania twarzy i ciała.
  59,00 zł 9,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -83%
 • SEPHORA COLLECTION

  Gąbka KONJAC do mycia twarzy

  W 100% naturalna gąbka do mycia twarzy, wykonana z korzeni azjatyckiej rośliny Konjac. PlusyW 100% naturalna gąbka testowana dermatologicznie. DLACZEGO TO KOCHAMYGąbka Konjac podnosi skuteczność działania produktów do mycia twarzy.
  30,00 zł 15,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -47%
 • SEPHORA COLLECTION

  Gąbka KONJAC do twarzy - przywraca blask

  W 100% naturalna gąbka do mycia twarzy, wykonana z korzeni azjatyckiej rośliny Konjac zawierającej różową glinkę delikatnie oczyszczającą skórę twarzy. Plusy W 100% naturalna gąbka testowana dermatologicznie. Gąbka Konjac delikatnie oczyszcza i lekko złuszcza skórę, nie wysuszając jej i nie powodując uczucia dyskomfortu.
  35,00 zł 15,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -55%
Polecane