Foreo szczoteczki

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (10)
  Więcej (16)
  Więcej (17)
  Więcej (17)
  Więcej (17)
Ciało i Kąpiel (10)
Pielęgnacja Twarzy (9)
Promocje (1)
FOREO (20)
Tylko online (15)
Edycja Limitowana (2)
Wyłączność (1)
Do wszystkich typów skóry (6)
Skóra mieszana (1)
Skóra normalna (1)
Skóra wrażliwa (1)
Standard (5)
Format podróżny (1)
Syntetyczne (2)
Oznaki starzenia się (1)
 • FOREO

  ISSA 3 - Szczoteczka do zębów

  Wytrzymałe na płytkę nazębną i delikatne dla dziąseł, główki szczoteczki utrzymują się do 6 miesięcy, a silikonowe, tylnie wypustki zapewniają dokładne oczyszczenie języka i policzków. Elegancka główka szczoteczki Hybrid Wave posiada nowe i ulepszone silikonowe włosie, które jest 2 razy mocniejsze i 10 000 razy bardziej higieniczne niż nylonowe włosie. Oprócz tego szczoteczka posiada wbudowany timer, wskaźnik niskiego poziomu baterii, blokadę podróżną i zapamiętywanie preferowanych ustawień dla maksymalnej wygody higieny jamy ustnej.
  749,00 zł
 • FOREO

  ISSA - Szczoteczka do czyszczenia języka

  Szczoteczka do czyszczenia języka ISSA łagodnie, lecz skutecznie usuwa bakterie oraz resztki pokarmu gromadzące się na powierzchni języka, co stanowi jeden z kroków ku prawidłowej higienie, zdrowszej jamie ustnej i świeższemu oddechowi. Końcówka do szczoteczki do czyszczenia języka ISSA. Szczoteczka do czyszczenia języka ISSA jest wykonana z silikonu klasy medycznej, dlatego jest odporna na gromadzenie się bakterii i wymaga wymiany tylko raz w roku.
  od 79,00 zł 46,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -41%
 • FOREO

  ISSA - Wymienna główka szczoteczki

  Ultra higieniczny design gromadzi na swojej powierzchni do 10 000x mniej bakterii niż szczoteczki z nylonowym włosiem. Główka szczoteczki ISSA jest idealna dla użytkowników oczekujących wyjątkowo delikatnego mycia zębów, a szczególnie dla osób posiadających wrażliwe zęby i dziąsła,narażone na problemy z recesją dziąseł, czy dla tych, którzy właśnie przechodzili zabiegi dentystyczne. Wykonaną w 100% z silikonu klasy medycznej główkę szczoteczki wystarczy wymienić tylko raz w roku.
  od 79,00 zł 46,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -41%
 • FOREO

  LUNA play - Szczoteczka do oczyszczania twarzy

  Soniczna szczoteczka do twarzy LUNA play jest wykonana z wytrzymałego, bezpiecznego dla ciała, hipoalergicznego silikonu klasy medycznej, odpornego na gromadzenie się bakterii. Urządzenie jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, ponieważ 2 strefowa powierzchnia oczyszczająca szczoteczki posiada unikalny układ cieńszych wypustek, idealnych dla oczyszczania większych powierzchni twarzy, i grubszych wypustek, które dogłębnie i precyzyjnie oczyszczają trudno dostępne miejsca oraz strefę T. Nieładowalna szczoteczka do twarzy LUNA play szwedzkiej marki kosmetycznej FOREO jest idealnym wprowadzeniem do niezwykłej rutyny oczyszczania za pomocą technologii T Sonic.
  169,00 zł 100,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -40%
 • FOREO

  ISSA Hybrid - Wymienna główka szczoteczki

  Polimerowe włosie zostało umieszczone wewnątrz główki, aby zapewnić intensywniejsze czyszczenie płytki nazębnej, silikonowe zaś włosie znajduje się po zewnętrznej stronie, aby zadbac o łagodny masaż dziąseł. ŁAGODNA I SKUTECZNAHybrydowa główka jest idealna dla osób, które oczekują intensywniejszego czyszczenia powierzchni zębów, a zarazem nie chcą narażać swoich dziąseł na podrażnienie i krwawienie. Ta unikalna, hybrydowa główka szczoteczki została stworzona z dwóch rodzajów materiałów silikonu klasy medycznej i polimeru PBT.
  85,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • FOREO

  LUNA go - Kompaktowa szczoteczka do twarzy dla mężczyzn

  Sekret szczoteczki to technologia pulsacji T Sonic. Soniczna szczoteczka do twarzy LUNA go występuje w 4 wersjach dopasowanych do różnych rodzajów skóry, dzięki odpowiednieiu układowi cieńszych i grubszych silikonowych wypustek. Urządzenie jest wykonane z wytrzymałego, bezpiecznego dla ciała, hipoalergicznego silikonu klasy medycznej odpornego na gromadzenie się bakterii.
  449,00 zł 268,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -40%
 • FOREO

  ISSA 2 Szczoteczka elektryczna do zębów

  Technologia Sonic Pulse generująca mikrowymiatanie oraz hybrydowa główka szczoteczki usuwają kamień nazębny i przebarwienia oraz zapobiegają tworzeniu się płytki nazębnej i próchnicy. Środkowa część główki szczoteczki to włosie wykonane z polimeru PBT, które skutecznie usuwa kamień nazębny. Zewnętrzna zaś część to ultramiękkie, silikonowe włosie, które delikatnie masuje dziąsła nie podrażniając ich i które zapobiega uszkodzeniom szkliwa.
  689,00 zł 515,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -25%
 • FOREO

  ISSA mini 2 - Elektryczna szczoteczka do zębów

  ISSA mini 2 to soniczna szczoteczka do zębów zaprojektowana specjalnie dla dzieci i dorosłych, którzy preferują mniejsze główki szczoteczki. Wewnętrzne polimerowe włosie główki usuwa kamień nazębny, a ultra miękkie silikonowe włosie znajdujące się po zewnętrznej stronie główki, delikatnie masuje dziąsła i zapobiega ich podrażnieniu. Smiley's, które zachęcają do poprawnych nawyków higieny jamy ustnej.
  od 499,00 zł 373,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -25%
 • FOREO

  ISSA mini Hybrid - Wymienna główka szczoteczki

  Ta unikalna, hybrydowa główka szczoteczki posiada silikonowe oraz polimerowe włosie, by zapewnić dokładne czyszczenie płytki nazębnej i łagodny masaż dziąseł. Hybrydowa główka wymienna ISSA mini jest idealna dla dzieci powyżej 5 roku życia i dorosłych, którzy oczekują skuteczniejszego czyszczenia bez podrażniania dziąseł. PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE MATERIAŁÓW.
  89,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • FOREO

  LUNA mini 2 - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Eliminuje drobne zanieczyszczenia mikroskopijne resztki sebum, kosmetyków i kurzu, które pozostają na skórze po zwykłym demakijażu. Masaż skóry za pomocą szczoteczki polepsza cyrkulację limfy, kondycję i napięcie cery. Oszczędzaj i pielęgnuj skórę, korzystając z nowoczesnego designu i najwyższej technologii!Jak działa szczoteczka do twarzy Foreo LUNA mini 2?Soniczna szczoteczka do twarzy Foreo LUNA mini 2 oczyszcza skórę dokładniej niż zwykły wacik i ujędrnia lepiej niż niejeden krem!
  od 519,00 zł 310,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -40%
 • FOREO

  LUNA go Kompaktowa szczoteczka do twarzy & anti-aging

  Sekret szczoteczki to technologia pulsacji T Sonic. Urządzenie jest wykonane z wytrzymałego, bezpiecznego dla ciała, hipoalergicznego silikonu klasy medycznej odpornego na gromadzenie się bakterii. Soniczna szczoteczka do twarzy LUNA go występuje w 4 wersjach dopasowanych do różnych rodzajów skóry, dzięki odpowiedniemu układowi cieńszych i grubszych silikonowych wypustek.
  od 449,00 zł 335,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -25%
 • FOREO

  LUNA fofo inteligentna szczoteczka do mycia twarzy

  Wyniki analizy są przesyłane do aplikacji mobilnej FOREO, aby dostosować programy oczyszczania, moc pulsacji T Sonic, czas trwania oraz określić, które obszary twarzy wymagają dokładniejszego oczyszczania. Im częściej analizujesz swoją skórę, tym bardziej precyzyjne programy oczyszczania tworzy LUNA fofo. ZNA POTRZEBY TWOJEJ SKÓRY LEPIEJ NIŻ TYLUNA fofo to coś więcej oczyszczanie cery u kosmetyczki − wyposażona w sensory skóry mierzące w czasie rzeczywistym kondycję i poziom nawilżenia, inteligentna szczoteczka do twarzy dobiera specjalnie do twojej skóry program oczyszczania.
  od 399,00 zł 298,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -25%
 • FOREO

  ISSA - Mikro soniczna szczoteczka do zębów dla niemowląt

  Łączy w sobe delikatne pulsacje T Sonic oraz silikonowy design, dlatego jest bezpiecznym, skutecznym i zabawnym sposobem na szczotkowanie zębów, które uczy dzieci prawidłowego nawyku mycia zębów już od pierwszych dni życia!. ISSA mikro jest wykonana z ultrahigienicznego, nieporowatego i szybkoschnącego silikonu, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii. Pomocne Smiley's, czyli dwie lampki kontrolne w postaci uśmiechniętej i smutnej buzi, które informują o poprawnie wykonywanym szczotkowaniu i czasie, jaki minął od ostatniego mycia ząbków.
  od 269,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • FOREO

  ISSA mini 2 Elektryczna szczoteczka do zębów

  ISSA mini 2 to soniczna szczoteczka do zębów zaprojektowana specjalnie dla dzieci i dorosłych, którzy preferują mniejsze główki szczoteczki. Wewnętrzne polimerowe włosie główki usuwa kamień nazębny, a ultra miękkie silikonowe włosie znajdujące się po zewnętrznej stronie główki, delikatnie masuje dziąsła i zapobiega ich podrażnieniu. Smiley's, które zachęcają do poprawnych nawyków higieny jamy ustnej.
  549,00 zł 410,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -25%
 • FOREO

  Luna 3 Men - Szczoteczka do twarzy dla mężczyzn

  LUNA™ 3 MEN oczyszczająca szczoteczka do twarzy i brodyGŁĘBOKIE OCZYSZCZANIE SKÓRY I BRODYPrzedstawiamy urządzenie LUNA™ 3 MEN szwedzkiej marki beauty FOREO. Urządzenie LUNA™ 3 MEN zostało specjalnie zaprojektowane dla intensywnego stylu życia mężczyzny, oczyszcza oraz pielęgnuje skórę i brodę, usuwając zanieczyszczenia, a ujędrniający masaż twarzy zmniejsza widoczność drobnych linii, dzięki czemu skóra wygląda na wymodelowaną i pełną energii. Oczyszczająca i masująca szczoteczka do twarzy eliminuje zanieczyszczenia, sebum i martwe komórki skóry już w 1 minutę i pomaga zapobiegać zacięciom po maszynce, więc płyn po goleniu jest zbędny!
  889,00 zł
 • FOREO

  Luna 3 - Szczoteczka do twarzy & anti-aging

  NAJŁAGODNIEJSZE OCZYSZCZANIE TWARZYLUNA 3 to nowość w dziedzinie kosmetyki, należąca do wielokrotnie nagradzanej linii LUNA szwedzkiej marki kosmetycznej FOREO. To elektryczne urządzenie do oczyszczania twarzy eliminuje problematyczne zanieczyszczenia, sebum oraz martwe komórki skóry w jedną minutę, utrzymując Twoją cerę w jak najlepszej kondycji. PRZEŁOMOWE OCZYSZCZANIE I SPERSONALIZOWANY MASAŻPoza oczyszczaniem, LUNA 3 oferuje dostępny wyłącznie poprzez aplikację FOREO, program masażu dopasowany do konkretnych obszarów twarzy.
  889,00 zł
 • FOREO

  LUNA Mini 3 - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Superdelikatne silikonowe wypustki i 12 poziomów intensywności sonicznych pulsacji usuwają 99% zanieczyszczeń, sebum i martwych komórek skóry za pomocą 30 sekundowego trybu Glow Boost, bez podrażniania twarzy. Szczoteczka hi tech sterowana aplikacją, odpowiednia do wszystkich typów skóry, zapewnia głębokie oczyszczanie i pozostawia chłonną bazę na Twoje ulubione kosmetyki. Dbaj o swoją skórę z LUNĄ mini 3, elektrycznym masażerem oczyszczającym twarz od szwedzkiej marki FOREO.
  739,00 zł
 • FOREO

  Luna Mini 2 CNY - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Silikonowe wypustki są bardzo delikatne, nie podrażniają skóry twarzy oraz nie potrzebują wymiennej główki. Oczyszczający masaż soniczną szczoteczką do twarzy, eliminuje zmarszczki i wygładza fakturę skóry. FOREO LUNA mini 2 to limitowana wersja kultowej szczoteczki sonicznej do twarzy, stworzona z okazji Chińskiego Nowego Roku.
  519,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • FOREO

  ISSA 2 Sensitive - Zestaw szczoteczka elektryczna do zębów

  ISSA 2 to soniczna szczoteczka do zębów od FOREO, która łączy mikrowymiatanie generowane przez techonologię Sonic Pulse i silikonową lub hybrydową główkę, aby skutecznie usunąć kamień nazębny i przebarwienia, zapobiegać odkładaniu się płytki nazębnej oraz tworzeniu próchnicy. Główka z silikonowym włosiem delikatnie masuje dziąsła, zapobiega ich podrażnieniu oraz cofaniu, a także uszkodzeniu szkliwa. Ten wyjątkowy zestaw składający się z dwóh różnych wymiennych główek i nowej, sonicznej szczoteczki ISSA 2 pozwala przejąć całkowitą kontrolę nad higieną jamy ustnej.
  729,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • FOREO

  ISSA mini 2 Sensitive - Elektryczna szczoteczka do zębów

  Soniczna szczoteczka ISSA mini 2 Sensitive posiada funkcję kontrolną, tzw. Smile's, które zachęcają do poprawnych nawyków higieny jamy ustnej. ISSA mini 2 Sensitive to elektryczna szczoteczka do zębów zaprojektowana specjalnie dla dzieci i dorosłych, którzy preferują szczoteczki o mniejszych główkach i wyjątkowo delikatne włosie stworzone specjalnie do wrażliwych zębów.
  549,00 zł
  TYLKO ONLINE
Polecane