lang-close

Fiori woda perfumowana

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (2)
Perfumy (4)
ARMANI (2)
GUCCI (2)
Kwiatowy (2)
Szyprowy (2)
Standard (2)
Woda perfumowana (2)
 • ARMANI

  Si Fiori - Woda perfumowana

  Giorgio Armani Sì Fiori to zapach dla kobiet będący nową interpretacją klasycznej, szyprowej kompozycji, która stanowi hołd złożony współczesnej kobiecości. Giorgio Armani Sì Fiori to zapach, który definiuje kwiat w wymiarze kobiecości. W Sì Fiori od Giorgio Armani, szyprowe akcenty zyskują nowe brzmienie w tonacji śródziemnomorskich białych kwiatów Neroli, a całość tworzy niezwykle prostą, a jednocześnie tajemniczą i bardzo złożoną kompozycję.
  od 315,00 zł
  star star star star half star
 • ARMANI

  Si Fiori Woda Perfumowana - Zestaw

  Idealny upominek dla kobiety, Pełnowymiarowa woda perfumowana, miniaturowa wersja zapachu oraz balsam do ciała, Kultowe nuty Sì podkreślone kwiatem pomarańczy Zapach dla kobiet Sì Fiori od Giorgio Armani to porywający, kwiatowy rozdział na kartach historii serii Sì. Sì Fiori to subtelna woda perfumowana, która dodaje elegancji i wyrafinowania. Sì Fiori to hołd złożony współczesnej kobiecości i deklaracja wolności, które zrodziły się z miłości, siły i odwagi, które towarzyszą Ci każdego dnia.
  409,00 zł 264,90 zł
  -35%
 • GUCCI

  Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori - Woda perfumowana

  Kompozycja rozpoczyna się podobnie jak oryginalny zapach Gucci Bloom Eau de Parfum. Prezentujemy Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. Nazwa i magiczna moc tego aromatycznego, drogocennego nektaru wplecione zostały w najnowszy rozdział historii perfum Gucci Bloom.
  od 635,00 zł 316,90 zł
  star star half star empty star empty star
  -50%
 • GUCCI

  Gucci Bloom Profumo di Fiori - Woda perfumowana

  Zapach Gucci Bloom Profumo di Fiori został umiejętnie przetransponowany z wizji dyrektora kreatywnego Alessandro Michele przez Mistrza Perfumiarstwa Alberto Morillasa. Wierny składnikom wody perfumowanej Gucci Bloom, nowy zapach eksponuje świeżą naturalną zieleń, bogactwo kwiatów i kremową głębię tuberozy. Profumo di Fiori ukazuje uzależniający potencjał i magnetyzm esencji tuberozy zmieszanej z nierozwiniętymi pączkami i absolutem jaśminu wielkolistnego.
  od 339,00 zł
  star star star star star
Polecane