lang-close

Fioletowy szampon do włosów

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Naturalny (1)
Witamina E (1)
Wzbogacony w antyoksydanty (1)
Włosy (3)
BUMBLE AND BUMBLE (1)
MOROCCANOIL (1)
OLAPLEX (1)
Farbowane i z pasemkami (3)
Balsam (1)
Pianka (1)
Wyłączność (1)
 • MOROCCANOIL

  Shampooing Violet Blond Parfait – Szampon korygujący

  Szampon korygujący z fioletowymi pigmentami Moroccanoil eliminuje żółte refleksy włosów blond rozjaśnianych i siwych. Łagodna formuła oczyszczająca zawiera fioletowe pigmenty które neutralizują żółte i pomarańczowe tony dogłębnie regenerują włosy i ożywiają refleksy. Formuła wykorzystuje także technologię ArganID™ która pomaga regenerować włosy od wewnątrz.
  119,00 zł
 • BUMBLE AND BUMBLE

  Blonde Shampoo - Szampon do włosów blond

  Delikatny fioletowy szampon który pomaga rozświetlić Twój blond neutralizując miedziane tony. Dla wszystkich rodzajów włosów. Wzmacnia kolor oraz odżywia i nawilża włosy.
  159,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • OLAPLEX

  N°4P Blonde Enhancing Toning - Szampon

  Odpowiednia dla wszystkich włosów blond rozjaśnianych i siwych naturalnych lub stylizowanych od nasady po końceta niewysuszająca formuła może być włączona do każdej rutyny pielęgnacji włosów w zależności od potrzeb aby uzyskać jak dotąd najpiękniejszy blond Olaplex.GOOD FOR YOUFormuły zawierające minimum 90% składników naturalnego pochodzeniaGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważonyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego Ten skoncentrowany szampon już po jednym użyciu tworzy obfitą pianę która neutralizuje żółte refleksy i poprawia połysk włosów. OLAPLEX® No.
  145,00 zł
  GOOD FOR
Polecane