lang-close

Ferragamo edp

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Kwiatowy (12)
Drzewny (11)
Świeże (9)
Orientalny (6)
Aromatyczny (2)
Pikantny (1)
Pudrowy (1)
Perfumy (22)
SALVATORE FERRAGAMO (22)
51 - 100 ml (14)
≤ 50 ml (7)
101 - 200 ml (1)
Wyłączność (7)
Nowości (2)
Woda perfumowana (1)
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Amo Ferragamo - Zestaw

  AMO od Salvatore Ferragamo to esencja współczesnej kobiecości. Amo Ferragamo to zapach na wskroś nowoczesny, śmiały, glamour. I mówi głośno Amo Ferragamo!
  439,00 zł 306,90 zł
  -30%
 • SALVATORE FERRAGAMO

  FERRAGAMO Intense Leather - woda perfumowana

  Ferragamo Intense Leather wyraża mężczyznę pewnego siebie, kreatywnego i zdeterminowanego. Wyłączny dla Ferragamo, bardzo męski akord skórzany, podbity mineralnym aromatem mchu dębowego, ze zmysłowym i intrygującym zakończeniem piżmem. To kreacja zapachowa bazująca na kontrastujących nutach, świetlistych, przyskórnych i zmysłowych.
  od 279,00 zł
  star star star star star
 • SALVATORE FERRAGAMO

  FERRAGAMO Intense Leather - Zestaw zapachowy

  Ferragamo Intense Leather wyraża mężczyznę pewnego siebie, kreatywnego i zdeterminowanego. Wyłączny dla Ferragamo, bardzo męski akord skórzany, podbity. To kreacja zapachowa bazująca na kontrastujących nutach, świetlistych, przyskórnych i zmysłowych.
  459,00 zł 320,90 zł
  -30%
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Signorina - Zestaw wody perfumowanej

  Signorina Eau de Parfum to reinterpretacja ikonicznej elegancji jaśminu z nieoczekiwanym akcentem pannacotty. Zwiewna, kremowa konsystencja akordu pannacotty wraz z nutami piżma i paczuli nadaje zapachowi włoskiej elegancji. "Signorina" to kobiecy wymiar elegancji, podkreślony włoskim zapachem.
  495,00 zł
  NOWOŚĆ
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Uomo Signature - Woda perfumowana

  Nowy zapach UOMO Signature to doskonała równowaga między nieposkromioną męskością i włoską elegancją; to kwintesencja mężczyzny UOMO, ciemniejsza, bardziej awangardowa i zmysłowa odsłona niezwykle bogatej i długotrwałej kreacji zapachowej. Nuty skórzane przeplatają się z wibrującymi cytrusami i szczyptą czerwonego pieprzu oraz z akordami cyprysa, kardamonu i cynamonu. Główną zaś rolę gra niezwykle seksowny aromat surowych ziaren palonej czarnej kawy i fasoli tonka, wzmocniony paczulą.
  od 295,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SALVATORE FERRAGAMO

  AMO PER LEI - Woda perfumowana

  #AmoFerragamo. Salvatore Ferragamo przedstawia nowy zapach AMO PER LEI – hymn o szczęściu i harmonii, ukryty w czarujących i przejrzystych nutach. Podczas gdy kluczem do pierwszych perfum AMO FERRAGAMO jest uwodzenie, do AMO FLOWERFUL – optymizm, nowy zapach jest skierowany do kobiety, która chce zatroszczyć się o siebie samą i wyrazić siebie poprzez najprostsze gesty.
  od 335,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SALVATORE FERRAGAMO

  STORIE DI SETA DISCOVERY KIT - Zestaw

  STORIE DI SETA, inspirowana jedwabnymi kreacjami Salvatore Ferragamo, to nowa kolekcja uniwersalnych zapachów, dzięki którym możesz stworzyć swój niepowtarzalny zapachowy blend. Cztery wody perfumowane oraz zestaw boosterów, połączonych wspólnym akordem Filo di Seta. Edycja limitowana kolekcjonerski zestaw 4 x 15ml spray, aby wypróbować wszystkie połączenia zapachów kolekcji.
  485,00 zł 362,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations VENDEMMIA - Woda perfumowana

  Wino i winnice są częścią tożsamości Toskanii od czasów Etrusków. Fabrice Pellegrin celebruje tysiącletnią tradycję toskańskich winobrań zapachem w kolorze winnic pod koniec lata. „Vendemmia przywołuje na myśl ludzi pod koniec winobrania, tańczących w złotym świetle późnego popołudnia”.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations CALIMALA - Woda perfumowana

  W średniowieczu na Via Calimala we Florencji było tak wiele sklepów sprzedających produkty z wełny, że powstało stowarzyszenie L’Arte dei Mercanti di Calimala. By oddać hołd toskańskim korzeniom, Fabrice Pellegrin wybrał kolor burgunda, symbol bogactwa, a składniki zapachu pochodzą z różnych części świata. W mieście nazwa ta wciąż przywołuje na myśl kolory, tkaniny, wełny i uliczny gwar.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations LA CORTE - Woda perfumowana

  „Nierozerwalnie związani z Florencją, Medyceusze byli mistrzami w handlu i w sztuce. Wyrafinowani nadworni artyści i myśliciele, skupieni wokół rodu Medyceuszy, najbardziej wpływowej florenckiej rodziny całej epoki Renesansu. Fabrice Pellegrin stworzył zapach, będący hołdem od artysty dla wspaniałości jaśminu.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations CUPOLA - Woda perfumowana

  „Cupola to olfaktoryczny obraz boskiej tajemnicy. Od 600 lat kopuła katedry Santa Maria del Fiore dominuje nad Florencją. Ta mistrzowska budowla stała się inspiracją dla Antoine’a Lie i Luki Maffei do stworzenia olfaktorycznej ody odzwierciedlającej więź między niebem a ziemią, zuchwałością a rygorystycznością, ograniczeniami a bezmiarem.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations PUNTA ALA - Woda perfumowana

  Zapach Punta Ala pojawia się w kolorze żółtym, symbolizującym wolność i spokój włoskich cytrusów, kwiatów i drzew, zmieszanych przez Alberto Morillasa. „Bezkresne widoki, hipnotyczna linia horyzontu, światło… Włoskie wybrzeże słynie ze swojego naturalnego piękna. Przylądek Ala to ekskluzywna wakacyjna destynacja, gdzie śródziemnomorska roślinność spotyka się z krystaliczną wodą i złotym, gorącym piaskiem.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations RINASCIMENTO - Woda perfumowana

  „Rinascimento to zapach kwiatowy i elegancki, zainspirowany symbolem Florencji, białą lilią. To inspiracja zapachu odrodzenia, kreatywności i geniuszu. Użyj swojego rozumu, aby zmienić świat – to motto epoki Renesansu, rozkwitającego we Florencji między XIV a XV wiekiem i kreującego sztukę tego okresu.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations CONVIVIO - Woda perfumowana

  „W Convivio uchwycony jest wspaniały, ciepły duch Toskanii, gdzie całe życie skupione jest wokół gościnności, wspólnych biesiad i joie de vivre… Kraina słońca, rozświetlona jeszcze bardziej przez szczery śmiech”. Aby wyrazić ten sposób bycia, Fabrice Pellegrin wybrał jasną zieleń toskańskich wzgórz poznaczonych cyprysami. Słynna włoska gościnność, a szczególnie serdeczność Toskańczyków, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech włoskiej kultury.
  1299,00 zł
  star star star star star
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations GENTIL SUONO - Woda perfumowana

  „To zapach eleganckiego wieczoru, teatralnej premiery… To moja inspiracja przy tworzeniu Gentil Suono zmysłowy zapach kostiumów i makijażu, przyprawiony szczyptą tajemnicy i najwyższej elegancji”. Serge Majoullier oddaje hołd tej tradycji i emocjom w olfaktorycznej kreacji przywołującej aksamitny, czerwony kolor kwiecistych dekorów, pełnych przepychu kostiumów teatralnych i wspaniałej atmosfery historycznych, florenckich teatrów. Geniusz i emocje włoskiej tradycji lirycznej, które znajdują odzwierciedlenie w ponadczasowych arcydziełach toskańskich kompozytorów.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations TERRA ROSSA - Woda perfumowana

  Kolor Terra Rossa przybiera charakterystyczną, terakotową barwę piasku na Piazza del Campo w Sienie. „Terra Rossa to hołd dla sieneńskiej, spalonej słońcem ziemi, z której pochodzą najważniejsze pigmenty używane przez renesansowych artystów. To szczególny czas w roku, kiedy organizowana jest historyczna parada prezentująca historię ludzkiego sprytu i łutu szczęścia, a wszystko w kolorze czerwonego pyłu Sieny.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations Arte Orafa - Woda perfumowana

  Historia toskańskiej maestrii w tworzeniu wyjątkowej biżuterii, znanej ze złotniczych warsztatów i luksusowych butików na Ponte Vecchio, sięga jeszcze antycznych czasów Etrusków. „Arte Orafa to hołd dla toskańskiego mistrzostwa w sztuce złotniczej, z użyciem najcenniejszego składnika drzewnego – świetlistego drzewa OUD. Alchemia między przeszłością i przyszłością sztuka złotnicza jest symbolem doskonałości toskańskiego rzemiosła, syntezą nowoczesnego designu z know how kształtowanym przez stulecia.
  1299,00 zł
  NOWOŚĆ
 • SALVATORE FERRAGAMO

  Tuscan Creations LA COMMEDIA - Woda perfumowana

  Natalie Garcia Cetto odtwarza tę epicką podróż w zapachu, którego kolor nawiązuje do płomiennie czerwonego stroju Dantego, widocznego na wielu jego portretach. „Ten zapach to podróż do wnętrza Ziemi. La Commedia to studium kontrastów między tonami ciepłymi i zimnymi, słodkimi i gorzkimi, jasnymi i tajemniczymi.
  1299,00 zł
 • SALVATORE FERRAGAMO

  SAVANE DI SETA - Woda Perfumowana

  STORIE DI SETA, inspirowana jedwabnymi kreacjami Salvatore Ferragamo, to nowa kolekcja uniwersalnych zapachów, dzięki którym możesz stworzyć swój niepowtarzalny zapachowy blend. SAVANE DI SETA to energetyczny zapach rozgrzanej słońcem sawanny. Akord FILO DI SETA zawiera 62% składników ze źródeł odnawialnych, a jego formuła jest w. 99% biodegradowalna.
  439,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SALVATORE FERRAGAMO

  OCEANI DI SETA - Woda Perfumowana

  STORIE DI SETA, inspirowana jedwabnymi kreacjami Salvatore Ferragamo, to nowa kolekcja uniwersalnych zapachów, dzięki którym możesz stworzyć swój niepowtarzalny zapachowy blend. OCEANI DI SETA to fantastyczny portret głębin oceanu. Akord FILO DI SETA zawiera 62% składników ze źródeł odnawialnych, a jego formuła jest w. 99% biodegradowalna.
  439,00 zł
  star star star empty star empty star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SALVATORE FERRAGAMO

  GIARDINI DI SETA - Woda Perfumowana

  STORIE DI SETA, inspirowana jedwabnymi kreacjami Salvatore Ferragamo, to nowa kolekcja uniwersalnych zapachów, dzięki którym możesz stworzyć swój niepowtarzalny zapachowy blend. GIARDINI DI SETA to wyobrażenie fantastycznego ogrodu ze wspaniałymi kwiatami i rajskimi ptakami. Akord FILO DI SETA zawiera 62% składników ze źródeł odnawialnych, a jego formuła jest w. 99% biodegradowalna.
  439,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SALVATORE FERRAGAMO

  GIUNGLE DI SETA - Woda Perfumowana

  STORIE DI SETA, inspirowana jedwabnymi kreacjami Salvatore Ferragamo, to nowa kolekcja uniwersalnych zapachów, dzięki którym możesz stworzyć swój niepowtarzalny zapachowy blend. Świetliste piżmo skontrastowane z zielonym groszkiem i aksamitną białą piwonią. Akord FILO DI SETA zawiera 62% składników ze źródeł odnawialnych, a jego formuła jest w. 99% biodegradowalna.
  439,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane