lang-close

Falowane włosy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Normalne (4)
Suche (3)
Cienkie pozbawione objętości (2)
Farbowane i z pasemkami (1)
Kręcone (1)
Tłuste (1)
Włosy (4)
MOROCCANOIL (2)
DEVACURL (1)
OUAI HAIRCARE (1)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Wyłączność (2)
Tylko online (1)
 • OUAI HAIRCARE

  Spray do falowanych włosów Format podróżny

  Włosy mają naturalne fale i piękną teksturę. Pianka w formacie podróżnym nadaje włosom teksturę bez efektu obciążenia a fryzura układa się sexy fale. Aby powiększyć objętość rozpylić na włosy przed modelowaniem lub po szczotkowaniu aby przywrócić energię naturalnym falom.
  star star star star star   1
  59,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • DEVACURL

  Wavy Starter Kit - Zestaw do włosów falowanych

  Odżywka do włosów One Condition Delight® Weightless Waves Conditioner Ta nawilżająca odżywka do włosów zawiera proteiny ryżu kwiat lotosu i ekstrakt z nasion chia delikatnie oczyszcza i pomaga zwalczyć puszenie się dzięki czemu fale są miękkie sprężyste i wyraźne. Zestaw zawiera Szampon Low Poo Delight® Weightless Waves Mild Lather Cleanser 887 ml Odżywka do włosów One Condition Delight® Weightless Waves Conditioner 887 ml Krem do stylizacji Wave Maker Waves 887 ml Żel do stylizacji Ultra Defining Gel Strong Hold No Crunch Curl Styler 887 ml Szampon Low Poo Delight® Weightless Waves Mild Lather Cleanser Ten nawilżający szampon zawiera proteiny ryżu kwiat lotosu i ekstrakt z nasion chia delikatnie oczyszcza i pomaga zwalczyć puszenie się dzięki czemu fale są miękkie sprężyste i wyraźne. Krem do stylizacji Wave Maker Waves Krem do stylizacji włosów idealny do włosów falowanych.
  129,00 zł 95,90 zł
  GOOD FOR
  -26%
 • MOROCCANOIL

  Intense Curl Cream - Krem nawilżający do włosów kręconych i falowanych

  Krem nawilżający do włosów kręconych i falowanych od MOROCCANOIL to kuracja bez spłukiwania z bogatym w witaminy i antyoksydanty olejem arganowym który sprawia że włosy stają się miękkie nawilżone a ich skręt podkreślony. Odżywcza formuła przeciwdziała puszeniu się włosów oraz podkreśla skręt naturalnych loków.
  star star star star star   1
  175,00 zł
 • MOROCCANOIL

  Curl Defining Cream - Krem definiujący włosy kręcone i falowane

  Krem definiujący włosy kręcone i falowane od MOROCCANOIL to uniwersalny produkt pielęgnacyjny który wydobywa i podkreśla naturalny skręt włosów. Odżywcza formuła wzbogacona w olej arganowy rewitalizuje oraz ułatwia rozczesywanie i układanie loków i fal zwiększając ich sprężystość i trwałość.
  175,00 zł
Polecane