lang-close

Esencja perfum chanel

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Perfumy (6)
CHANEL (6)
Orientalny (4)
Kwiatowy (2)
Format podróżny (3)
Standard (2)
≤ 50 ml (5)
Perfumy (5)
 • CHANEL

  CHANCE - Perfumy we flakonie

  W kwiatowym zapachu przeplatają się ze sobą różowy pieprz, jaśmin i ambrowa paczula. Kompozycja jest na zmianę kwiatowa, korzenna, zmysłowa i apetyczna, z uwydatnionymi nutami kwiatów i wanilii. Kwiatowy zapach w okrągłym flakonie.
  585,00 zł
 • CHANEL

  COCO - Perfumy

  Kwintesencja orientalnego zapachu o kwiatowych i korzennych nutach perfumy w legendarnym flakonie ręcznie zamkniętym techniką baudruchage. COCO to ekspresja wyrazistej osobowości Gabrielle Chanel i jej upodobania do baroku. Zapach preferowany przez kobiety.
  1029,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Perfumy

  Kwintesencja wielkich perfum. Delikatne kwiaty emanują promienną zmysłowością, wzbogacone akcentami drogocennego florenckiego irysa. Zapach zapewniający uczucie spełnienia, dzięki absolutom jaśminu i róży majowej.
  1029,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Perfumy

  Perfumy są najcenniejszą wersją tej Promiennej Orientalnej kompozycji, umieszczonej w legendarnym flakonie CHANEL, ręcznie zamkniętym czarnym woskiem z odciśniętą pieczęcią. Magnetyczna zmysłowość wyrażona w nowoczesny sposób w formie orientalnego zapachu o nutach nasyconych światłem. COCO NOIR to wcielenie czerni, która stanowi oprawę kobiecości.
  1165,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Perfumy do torebki

  Kobiecy, orientalny zapach o zmysłowej, lecz zaskakująco świeżej kompozycji. Prawdziwy klejnot damskiej torebki, który zawsze możesz mieć przy sobie. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 585,00 zł
 • CHANEL

  N°5 - Perfumy do torebki

  Ponadczasowy, legendarny aldehydowo kwiatowy bukiet. Perfumy stworzono z najszlachetniejszych składników jako najcenniejszą wersję tego zapachu. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 579,00 zł
Polecane