lang-close

Dyfuzor zapachowy rituals

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Perfumy (2)
Ciało i Kąpiel (1)
RITUALS (3)
Orientalny (2)
Kwiatowy (1)
Nowości (2)
201 - 500 ml (1)
51 - 100 ml (1)
Format podróżny (1)
 • RITUALS

  Dyfuzor zapachowy Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Ciesz się dyfuzorem o zapachu rozmarynu i eukaliptusa, powstałym w oparciu o rytuał Hammam. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności.
  109,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  Mini dyfuzor zapachowy Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Ciesz się dyfuzorem o zapachu rozmarynu i eukaliptusa powstałym w oparciu o rytuał Hammam. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności.
  69,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  Wkład do dyfuzora Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Ciesz się wkładem uzupełniającym do dyfuzora o zapachu rozmarynu i eukaliptusa, powstałym w oparciu o rytuał Hammam. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności.
  109,00 zł
Polecane