lang-close

Dwufazowe serum

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra dojrzała (2)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (1)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra wrażliwa (1)
Oznaki starzenia się (3)
Skóra szara (2)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Pielęgnacja Twarzy (3)
CLARINS (2)
LA MER (1)
Serum (2)
Olejek (1)
 • CLARINS

  Double Serum - Dwufazowe serum nawilżające do twarzy

  Pierwsze rezultaty zobaczysz już po 7 dniach!Jak działa dwufazowe serum nawilżające Clarins?Przepis na sukces formuły Double Serum to połączenie silnych antyoksydantów, składników nawilżających i ochronnych, rewitalizujących, pobudzających oraz uspokajających skórę. Double Serum nie zawiera parabenów. Dwufazowe serum nawilżające Double Serum łączy w sobie działanie silnych i rzadkich ekstraktów roślinnych, które skutecznie zwalczają widoczne oznaki starzenia się skóry oraz eliminują każdego typu niedoskonałości.
  od 0,00 zł
  star star star star half star
  GOOD FOR
 • CLARINS

  Hydra Essentiel - Dwufazowe Serum Nawilżające

  Dwufazowe Serum Nawilżające, Ratunek dla spragnionej skóry! Dwufazowe serum działa na wszystkich poziomach warstw skóry, odbudowując jej naturalne zdolności do zachowania odpowiedniego poziomu nawilżenia. Konsystencja serum jest lekka niczym mgiełka wodna, wchłania się nie pozostawiając na skórze tłustej powłoki.
  265,00 zł
  star star star star star
 • LA MER

  The Renewal Oil - Dwufazowy olejek

  Dwie fazy działania formuły olejku The Renewal Oil faza Miracle Broth oraz faza działania kompleksu naturalnych olejków z eukaliptusa i sezamu zawartych w Miracle Broth, uaktywniają się po delikatnym wstrząśnięciu, dzięki czemu kluczowe substancje aktywne szybko wnikają do skóry, głęboko ją odżywiając, a efekty są wyraźnie widoczne i wyczuwalne. Dzięki swej wyjątkowej kompozycji, olejek można równie dobrze stosować na włosy i skórę całego ciała, co diametralnie zmienia dotychczasową jednowymiarową koncepcję działania olejków. Pierwszy w historii marki La Mer dwufazowy olejek o wszechstronnym działaniu.
  439,00 zł
Polecane