lang-close

Dolce & Gabbana zestaw

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Kwiatowy (4)
Świeże (3)
Szyprowy (3)
Orientalny (2)
Morski (1)
Perfumy (6)
DOLCE & GABBANA (6)
51 - 100 ml (4)
101 - 200 ml (1)
≤ 50 ml (1)
Woda toaletowa (3)
Woda perfumowana (2)
Zestaw / paleta (1)
Nowości (1)
 • DOLCE & GABBANA

  K by Dolce&Gabbana - Zestaw z wodą toaletową

  Urzekający.K by Dolce&Gabbana to perfumy które celebrują nową erę męskości. K by Dolce&Gabbana to zapach dla mężczyzny który ożywia i inspiruje. W te Święta odkryj nowy zestaw prezentowy wody toaletowej K by Dolce&Gabbana.Męski.
  499,00 zł 348,90 zł
  -30%
 • DOLCE & GABBANA

  Set Trio Dolce Eau de Parfum - Zestaw

  Dolce Emocjonalna i zmysłową podróż do wnętrza DNA Dolce&Gabbana. Dolce rozkwita osobistymi wspomnieniami Domenico Dolce i Stefano Gabbana stanowiąc zaproszenie do emocjonalnej i zmysłowej podróży do majestatycznej Sycylii. Wyjątkowa, bogata kompozycja Białej Lilii Wodnej i Białego Żonkila, doskonale łączy się z mocną wonią Białego Amaryllisu.
  star star star star star   1
  489,00 zł 341,90 zł
  -30%
 • DOLCE & GABBANA

  Set Trio The One Edt - Zestaw

  The One Dolce&Gabbana. Dolce&Gabbana przedstawia wodę toaletową The One, zapach dla kobiety glamour, radosnej, spontanicznej i charyzmatycznej, która świadoma jest swojej kobiecości i emocji. Jest bajecznie kobieca, tak jak oryginalny zapach, ale jest bardziej orzeźwiającą wersją ikonicznego kwiatu The One eleganckiej białej lilii.
  star star star star star   2
  449,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  Light Blue Duo Set - Zestaw

  Podnosi się kurtyna odsłaniając kampanię #DGHolidays niech rozpocznie się show!Radość śródziemnomorskiego życia LIGHT BLUE.Ta pełna barw świeża kwiatowo owocowa woda toaletowa odzwierciedla zmysłowość śródziemnomorskiego stylu życia.Cedr sycylijski łączy się ze świeżością zielonego jabłka oraz kwiatowym urokiem i spontanicznością Bluebell a górna nuta oddaje esencję słonecznego lata na południu Włoch.Kobiecy i stanowczy świeżość bambusa łagodzi kobiecy bukiet jaśminu i białej róży.Ponadczasowy design inspirowany klasycznymi perfumami Dolce & Gabbana kształt flakonu Light Blue jest pewny siebie ale zawsze bardzo kobiecy. Sam flakon jest wyrazem siły i odzwierciedla współczesną kobietę.Zestaw zawieraLight Blue woda toaletowa 25mlLight Blue travel spray 10mlTen zestaw zawiera Jasnoniebieska woda toaletowa 25ml Jasnoniebieski spray podróżny 10ml Jasnoniebieska nakrętka przywodzi na myśl czyste niebo nad Morzem Śródziemnym.
  265,00 zł 197,90 zł
  NOWOŚĆ
  -25%
 • DOLCE & GABBANA

  Set Trio Light Blue Edt - Zestaw

  Light Blue Dolce&Gabbana. Light Blue jest zdecydowany i oszałamiający, niczym zachwyt nad życiem swoisty wir świeżości. Harmonia świeżosci i zmysłowej aury śródziemnomorskiego lata.
  429,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The One Essence - Woda Perfumowana

  The One Essence jest bardziej skoncentrowaną wersją emblematycznego zapachu The One. The One Essence to orientalne i kwiatowe aromaty przypominające Wodę Perfumowaną The One. W szklanym flakonie i złocistym opakowaniu, The One Essence jest symbolem niezaprzeczalnego luksusu.
  od 224,90 zł
Polecane