lang-close

Dkny be delicious 50ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Perfumy (4)
DKNY (4)
Kwiatowy (1)
Owocowy (1)
Świeże (1)
≤ 50 ml (1)
51 - 100 ml (1)
Woda perfumowana (1)
 • DKNY

  Dkny Be 100% Delicious - Woda Perfumowana

  Promienny i energetyzujący DKNY Be 100% Delicious emanuje słonecznym optymizmem otwierając się kompozycją olejku z żółtej mandarynki i aromatu czarnej porzeczki. Zmysłowe i bogate nuty drzewne pozyskiwane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju drzewo sandałowe i krzepiący absolut fasoli tonka tworzą otulającą i pełną kontrastów kompozycję. Sorbet pistacjowy i soczysta gruszka podkreślają młodzieńczą energię.W sercu zapachu absolut z kwiatu pomarańczy łączy się z subtelnym olejkiem eterycznym z wody różanej i finezyjnym olejkiem z magnolii.
  od 205,00 zł
 • DKNY

  Be Delicious - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Pyszny i uwodzicielski!DKNY Be Delicious to nowoczesny zapach który jest rozkoszą dla zmysłów. To amerykańskie jabłko zawiera w sobie mieszankę aromatu zielonego ogórka musującego grejfruta magnolii tuberozy róży fiołka drzewa sandałowego oraz bursztynu. Inspirację twórcy zapachu DKNY Be Delicious czerpali z miasta Nowy Jork.
  star star star star empty star   21
  od 205,00 zł
 • DKNY

  DKNY Be Delicious Lime Mojito - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety.Dodaj swoim zmysłom energii i wigoru dzięki symfonii rześkiej bergamotki włoskiej cytryny i mandarynki. Świeży wiciokrzew przekształca kompozycję w połączenie nowoczesnego piżma i jasnego drzewa otulonego promieniami letniego słońca.
  185,00 zł 73,90 zł
  -60%
 • DKNY

  DKNY Be Delicious Mai Tai - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety.Zanurz się w uzależniajacej niczym dobra zabawa kompozycji złożonej z soczystego olejku pomarańczowego i cierpkiego różowego pieprzu. Rozkwitające kwiaty i brzoskwiniowy akcent dodają zapachowi słodyczy a ciepła ambra otula Cię letnią aurą.
  185,00 zł 73,90 zł
  -60%
Polecane