lang-close

Dior diorskin nude

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
Do wszystkich typów skóry (6)
Skóra normalna (5)
Skóra mieszana (2)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Beżowy (5)
Wielofunkcyjny (2)
Brązowy (1)
Pomarańczowy (1)
Różowy (1)
Srebrno-szary (1)
Transparentny (1)
Lekkie krycie (7)
Pełne krycie (1)
Średnia (1)
Makijaż (8)
DIOR (8)
Puder w kompakcie (6)
Puder sypki (1)
W płynie (1)
Naturalne (6)
Matowe (1)
Pudrowe (1)
Standard (4)
Edycja Limitowana (1)
Skóra sucha (1)
 • DIOR

  Diorskin Nude Bronze - Bronzer do twarzy

  Diorskin Nude Bronze to puder, który „chwyta” światło i podkreśla efekt słonecznego blasku w makijażu. Diorskin Nude Bronze ma delikatną, kremowa konsystencję, dzięki czemu umożliwia łatwą aplikację z efektem drugiej skóry. Formuła pudru brązującego bogata jest w złote oraz różowe minerały, które chwytają światło i tworzą wyjątkowo naturalny, zdrowy efekt.
  209,00 zł 144,90 zł
  star star star empty star empty star
  -31%
 • DIOR

  Diorskin Nude Air Loose Powder

  Sypki, wyjątkowo lekki i delikatny puder Diorskin Nude Air Summer Glow Powder tworzy niewidoczną, świetlną mgiełkę z dyskretnym, złocistym akcentem, podkreślając, wyrównując i ożywiając letnią opaleniznę, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Zmysłowe, odbijające światło, substancje perłowe łączą się z miedzianymi pigmentami, wiernie odtwarzając blask skóry w promieniach słońca.
  od 0,00 zł
  star star star star half star
 • DIOR

  Diorskin Mineral Nude Matte - Puder mineralny

  W celu uzyskania matowego, nude makijażu, Dior opracował naturalny matowy puder, który uwydatnia efekt rozświetlenia. Puder napełniony krystalicznymi minerałami, Diorskin Mineral Nude Matte błyskawicznie wyrównuje i matuje cerę. Ponieważ piękna cera zaczyna się od pięknej skóry, ultra lekka formuła pudru Diorskin Mineral Nude Matte została wzbogacona o koktajl witamin i mikroelementów.
  205,00 zł
  star star star star empty star
 • DIOR

  Diorskin Nude Luminizer Glow Vibes - Edycja limitowana

  Rozświetlacz w pudrze Diorskin Nude Luminizer Glow Vibes błyskawicznie rozświetla cerę i nadaje twarzy wielowymiarowe rozświetlenie. Diorskin Nude Luminizer Glow Vibes nadaje nowy wymiar makijażu, dostosowując się do każdego odcienia skóry. 001 Rosy Vibes pastelowy róż pełen wdzięku.
  209,00 zł 144,90 zł
  -31%
 • DIOR

  Diorskin Nude Luminizer - Rozświetlacz - Rozświetlający pigment w pudrze

  Rozświetlacz Diorskin Nude Luminizer w jednej chwili rozświetla Twoją cerę. "To niezwykle wszechstronny produkt puder podkreśla strategiczne partie twarzy i idealnie nadaje się do wykonania strobingu. Jego pigmenty pozwalają na zwiększanie intensywności blasku, który podkreśla rysy twarzy, ożywia cerę i sprawia, że jest ona promienna.
  215,00 zł
  star star star star empty star
 • DIOR

  Diorskin Mineral Nude Bronze - Rozświetlający puder brązujacy

  Nowy puder mineralny Diorskin Mineral Nude Bronze został przedstawiony w odświeżonym, eleganckim i smukłym opakowaniu typu kompakt z dołączonym lusterkiem. Diorskin Mineral Nude Bronze to puder mineralny, który „chwyta” światło i podkreśla efekt słonecznego blasku w makijażu. Diorskin Mineral Nude Bronze to ponadto nowa, delikatniejsza i bardziej kremowa konsystencja łatwa w aplikacji z efektem drugiej skóry.
  209,00 zł
  star star star star half star
 • DIOR

  Diorskin Mineral Nude Bronze Wild Earth - Bronzer edycja limitowana

  Nowy puder mineralny Diorskin Mineral Nude Bronze Wild Earth został przedstawiony w odświeżonym, eleganckim i smukłym opakowaniu typu kompakt z dołączonym lusterkiem. Diorskin Mineral Nude Bronze to puder mineralny, który „chwyta” światło i podkreśla efekt słonecznego blasku w makijażu. Aby uzyskać efekt makijażu nude, Dior opracował puder Healthy Glow Bronzing Powder, aby dodać twarzy zdrowego blasku.
  209,00 zł
 • DIOR

  Dior Forever Natural Nude - Lekki podkład - 24 h Trwałość i naturalny wygląd

  Dior Forever Natural Nude, to lekki i długotrwały podkład do twarzy marki Dior. Dior Forever Natural Nude, prawdziwa pielęgnacja skóry i widoczne efekty po 4 tygodniach stosowania Nawilżona bardziej wyrównana skóra. Dior Forever nadaje nowy wymiar naturalnie wyglądającej cerze dzięki podkładowi Dior Forever Natural Nude 24 godzinna trwałość i wrażenie skóry pozbawionej makijażu.
  249,00 zł
  star star star star half star
  GOOD FOR
Polecane