lang-close

Dermalogica krem do twarzy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra sucha (2)
Skóra mieszana (1)
Skóra normalna (1)
Skóra wrażliwa (1)
Skóra szara (3)
Skóra sucha (2)
Zaczerwienienia (1)
Pielęgnacja Twarzy (4)
Prezenty świąteczne (1)
DERMALOGICA (5)
Żel (3)
Olejek (1)
Pianka (1)
Format podróżny (1)
Standard (1)
Zestaw / paleta (1)
Kwas hialuronowy (1)
Nietłusty (1)
 • DERMALOGICA

  Biolumin-C Gel Moisturizer

  Ten nawilżający żel bogaty w witaminę C i kwas hialuronowy stymuluje skórę do obrony przed wolnymi rodnikami które niszczą jej blask. Nawilża skórę i minimalizuje widoczność drobnych linii i zmarszczek jednocześnie natychmiastowo rozjaśniając cerę.Korzyści?Natychmiastowo i trwale rozjaśnia skórę dzięki ultra stabilnemu kompleksowi antyoksydantów z witaminą CNawilża i poprawia barierę wilgoci w skórzeRewitalizuje skórę i usprawnia odnowę komórkową dzięki czemu skóra staje się gładka i pełna blaskuDla kogo to jest?Dla wszystkich typów skóry
  315,00 zł
  27 produits disponibles
 • DERMALOGICA

  Skin Smoothing Cream - Nawilżający krem 48h Format podróżny

  Skin Smoothing Cream to nawilżający bestseller marki Dermalogica.Dzięki nowej formule oferuje on nawilżanie przez 48 godzin i wspiera walkę ze szkodliwym wpływem środowiska dzięki zawartości antyoksydantów.Jego nowa technologia Hydramesh Active™ przywraca poziom nawilżenia skóry i zapobiega utracie wody.Rezultat skóra jest nawilżona wygładzona i ukojona. Nawilżający krem 48h jest idealny dla skóry normalnej i suchej.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego
  85,00 zł
  GOOD FOR
 • DERMALOGICA

  Stress Positive Eye Lift - Krem na kontur oka

  Stress Positive Eye Lift to krem pielęgnacyjny na kontur oka który w widoczny sposób zmniejsza oznaki zmęczenia cienie i worki pod oczami oraz drobne zmarszczki powstałe wskutek odwodnienia skóry.
  345,00 zł
  11 produits disponibles
  GOOD FOR
 • DERMALOGICA

  Calm Water Gel - Nawilżający żel o działaniu kojącym

  Masz wrażliwą wysuszoną i/lub podrażnioną skórę? Calm Water Gel to nawilżający żelowy krem o działaniu kojącym łagodzącym i chroniącym najbardziej wrażliwe typy skóry.
  275,00 zł
  21 produits disponibles
  GOOD FOR
 • DERMALOGICA

  Discover Healthy Skin - Zestaw do pielęgnacji twarzy

  Zestaw podstawowych produktów pielęgnacyjnych Dermalogica zapewniających gładką promienną i nawilżoną skórę!Format podróżny umożliwia wypróbowanie produktów przez miesiąc.
  215,00 zł
  23 produits disponibles
  GOOD FOR
Polecane