lang-close

Delikatna pianka do mycia twarzy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Pielęgnacja Twarzy (3)
NOWOŚCI (1)
FOREO (2)
CHANEL (1)
ORLANE (1)
Pianka (4)
Do wszystkich typów skóry (3)
Standard (1)
Nietłusty (1)
Tylko online (1)
Skóra szara (1)
 • FOREO

  Delikatna pianka oczyszczająca do mycia twarzy

  Udoskonal swoją pielęgnacyjną rutynę dzięki oczyszczającej piance do mycia twarzy FOREO, która usuwa głębokie zanieczyszczenia z porów skóry. Nietestowana na zwierzętach oraz łagodna dla skóry pianka oczyszczająca nie zawiera siarczanów ani silikonu, które mogą uszkodzić cerę; a także jest odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry. Aksamitny i lekki krem łagodzący przemienia się w maleńkie bąbelki dzięki pulsacjom T Sonic szczoteczki LUNA zapewniającej maksymalne wchłanianie i skuteczność.
  47,00 zł
  star star star star half star
 • FOREO

  Delikatna pianka oczyszczająca do mycia twarzy

  PRZYJEMNOŚĆ DELIKATNEGO OCZYSZCZANIAUdoskonal swoją pielęgnacyjną rutynę dzięki oczyszczającej piance do mycia twarzy FOREO, która usuwa głębokie zanieczyszczenia z porów skóry. Nietestowana na zwierzętach oraz łagodna dla skóry pianka oczyszczająca nie zawiera siarczanów ani silikonu, które mogą uszkodzić cerę; a także jest odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry. NAWILŻONA I OCHRONIONA SKÓRA Aksamitny i lekki krem łagodzący przemienia się w maleńkie bąbelki dzięki pulsacjom T Sonic szczoteczki LUNA zapewniającej maksymalne wchłanianie i skuteczność.
  199,00 zł
  star star star star empty star
 • ORLANE

  Delikatna pianka do mycia twarzy i demakijażu oczu

  Delikatna pianka, która usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Nałóż niewielką ilość na opuszki palców i rozprowadź delikatnie na skórze. Jak używać?Rano i wieczorem.
  209,00 zł 103,90 zł
  -50%
 • CHANEL

  LE SAVON DE SOIN - Delikatne mydło rozświetlające do mycia twarzy

  Kremowa formuła mydła respektująca pH skóry przeobraża się w puszystą i jedwabiście delikatną pianę. Dzięki SUBLIMAGE Le Savon de Soin prosty gest pielęgnacji staje się prawdziwym luksusem. Podczas spłukiwania świeżość wody delikatnie pobudza skórę.
  475,00 zł
  TYLKO ONLINE
Polecane