Cristalle chanel

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Perfumy (3)
Ciało i Kąpiel (1)
CHANEL (4)
Kwiatowy (3)
Świeży (1)
Standard (3)
51 - 100 ml (3)
Woda toaletowa (2)
Woda perfumowana (1)
Tylko online (2)
 • CHANEL

  CRISTALLE - Emulsja do ciała

  Świeżość cytrusów przeplata się z kwiatowo zielonymi nutami hiacynta, wiciokrzewu i jaśminu. CRISTALLE czerpie inspirację z upodobania Gabrielle Chanel do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz z jej naturalnej, lecz zarazem wyrafinowanej kobiecości. Lekka, wnikająca w skórę formuła wygładza ją i nawilża, pozostawiając na niej delikatny zapach.
  239,00 zł 118,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -50%
 • CHANEL

  CRISTALLE WODA TOALETOWA W SPRAYU

  Kwiatowo świeży zapach cechuje równowaga pomiędzy wyrazistym charakterem a transparentnością. Zapach preferowany przez kobiety. Delikatność porannej rosy, pierwsze promienie wiosennego słońca.
  605,00 zł
 • CHANEL

  CRISTALLE WODA PERFUMOWANA W SPRAYU

  Kwiatowo świeży zapach cechuje równowaga pomiędzy wyrazistym charakterem a transparentnością. Ożeźwiający powiew świeżego powietrza podczas weekendu spędzanego w plenerze. Zapach preferowany przez kobiety.
  655,00 zł
 • CHANEL

  CRISTALLE EAU VERTE - Skoncentrowana woda toaletowa w sprayu

  Zapach kwiatowo zielony świeży, delikatny i eteryczny. Cytrusowe nuty stopniowo ustępują miejsca kwiatowym nutom magnolii, po których pozostaje na skórze aura zabarwiona absolutem jaśminu i irysa. Transparentny, kwiatowo zielony świeży zapach rozkwitający delikatnym i subtelnym akordem Magnolii.
  od 435,00 zł 325,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -25%
Polecane