lang-close

Color Wow Dream Coat Spray

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Włosy (3)
COLOR WOW (3)
Normalne (2)
Kręcone (1)
Wyłączność (2)
Format podróżny (1)
Spray (1)
 • COLOR WOW

  Dream Coat – Spray do włosów

  Zainspirowany technologią tekstylną, aktywowany termicznie polimer kompresuje, napina i uszczelnia każde pasmo włosów, tworząc „wodoodporną pelerynę”. Spray zabezpiecza włosy przed oddziaływaniem wilgoci oraz skraca czas schnięcia. Ten magiczny spray nadaje lustrzany połysk włosom ponadto sprawia że włosy są odporne na działanie wilgoci.
  star star star star empty star   3
  189,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • COLOR WOW

  Dream Coat - Spray do włosów kręconych

  Kultowy spray Dream Coat w wersji do włosów kręconych nadaje lokom wyrazisty, gładki i błyszczący wygląd w okamgnieniu. Zainspirowany technologią tekstylną, aktywowany termicznie polimer kompresuje, napina i uszczelnia każde pasmo włosów, tworząc „wodoodporną pelerynę”. Spray jest odpowiedni do włosów zarówno falowanych jak i kręconych.
  125,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • COLOR WOW

  Dream Coat Supernatural - Spray do włosów

  Dream Coat to klucz do eleganckich, błyszczących włosów o lustrzanym połysku, które są odporne na działanie wilgoci. Zainspirowany technologią tekstylną, aktywowany termicznie polimer kompresuje, napina i uszczelnia każde pasmo, tworząc „wodoodporną pelerynę”. Zabezpiecza włosy przed oddziaływaniem wilgoci, a efekt utrzymuje się do 3 myć.
  98,00 zł
Polecane