lang-close

Clinique pop lip colour

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Długotrwały (4)
Matowy (2)
Naturalny (2)
Nawilżający (2)
Powiększający usta (2)
Błyszczący (1)
Różowy (3)
Brązowy (2)
Czerwony (2)
Fioletowy (2)
Pomarańczowy (2)
Makijaż (6)
CLINIQUE (6)
Powiększający usta (2)
Błyszczący (1)
Matowe (1)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Balsam (2)
Pełne krycie (1)
 • CLINIQUE

  Clinique Pop Lip Colour and Primer - Pomadka + Baza

  Aby uzyskać jeszcze wyraźniejszy kolor, przed użyciem pomadki Clinique Pop nałóż na usta odrobinę podkładu. Clinique Pop Lip to zmysłowa i nasycona kolorem pomadka 2w1, która odżywia i pielęgnuje usta przez cały dzień. Jej formuła powstała na bazie masła shea i murumuru, tworzących elastyczną mieszankę polimerową, zapewniającą ustom skuteczne nawilżanie.
  od 99,00 zł 48,90 zł
  star star star star half star
  -51%
 • CLINIQUE

  Clinique Pop™ Lip Colour and Primer - Mini pomadka

  Mini pomadka Clinique Pop™ Lip Colour and Primer. Formuła Clinique Pop Lip Colour + Primer powstała na bazie masła shea i murumuru, tworzących elastyczną mieszankę polimerową, zapewniającą ustom skuteczne nawilżanie. Luksusowa, lekka formuła łącząca odważny kolor z wygładzajacą bazą.
  39,00 zł
 • CLINIQUE

  Clinique Pop<sup>(TM)</sup>Matte Lip Colour + Primer - Pomadka

  Ta lekka, kremowa formuła podważa stereotyp tradycyjnej matowej szminki. NOWA szminka Clinique PopMatte Lip Colour + Primer nada Twoim ustom nowoczesny wygląd otulając je trwałym kolorem o wysokiej zawartości pigmentu, który utrzyma się na skórze przez cały dzień. Rozprowadzająca się gładko na skórze ust baza zatrzymuje wilgoć zapewniając niezasychające, gładkie, aksamitne wykończenie.
  od 102,00 zł 65,90 zł
  star star star star empty star
  -35%
 • CLINIQUE

  Pop Glaze Sheer Lip Colour + Primer - Pomadka

  Formuła Clinique Pop Glaze sheer Lip Colour + Primer zawiera masło shea i murumuru, które tworzą elastyczną mieszankę polimerową oferującą długotrwałe nawilżanie ust, jak również olejki zmiękczające zapewniające połysk, gładkość i wygodę aplikacji. W skład kolekcji wchodzi 6 barwnych, inspirowanych landrynkami odcieni, oferujących połysk i półprzejrzyste wykończenie. Zastrzyk śmiałego, a zarazem przejrzystego koloru za jednym pociągnięciem aplikatora.
  99,00 zł 58,90 zł
  star star star star star
  -41%
 • CLINIQUE

  Even Better Pop Lip Colour Foundation - Pomadka do ust

  Paleta neutralnych odcieni pomadek, które podkreślą koloryt i odcień Twojej skóry. Formuła zawiera witaminę E oraz składniki, które odżywią skórę i poprawią jej kondycję zapewniając jednocześnie trwały kolor przez maksymalnie osiem godzin.
  od 0,00 zł
  star star star star empty star
 • CLINIQUE

  Even Better Pop™ Lip Colour Blush - Pomadka do ust

  Starannie skomponowana kolekcja urzekających czerwonych szminek o wysokiej zawartości pigmentów, które idealnie podkreślają każdą karnację i mogą być stosowane również na policzki. Wyjątkowe odcienie zostały opracowane w oparciu o nasz autorski algorytm inspirowany Złotym Podziałem, który leży u podstaw Clinique Shade Match Science™, z myślą o dopełnieniu karnacji u każdej kobiety. Wielofunkcyjna formuła może być stosowana nie tylko jako szminka do ust, lecz również jako róż do policzków.
  106,00 zł
Polecane