lang-close

Clarins booster

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Pielęgnacja Twarzy (3)
CLINIQUE (3)
Do wszystkich typów skóry (3)
Odwodnienie (1)
Utrata jędrności (1)
Zestaw / paleta (1)
Serum (1)
 • CLINIQUE

  Clinique Fresh Pressed™ Daily Booster with Pure Vitamin C 10% - Booster

  Uaktywnij ten niezwykły booster, by odkryć pełne działanie odmładzające dziesięciu procent świeżej witaminy C i odświeżyć oraz zregenerować skórę. Wciśnij przycisk uwalniający witaminę C w czystej postaci, wstrząśnij, by połączyć ją z łagodzącą emulsją odmładzającą i poznaj odejmującą lat moc odżywki. Tak jak przy stosowaniu codziennego suplementu, zmieszaj jej dwie krople z ulubionym kosmetykiem nawilżającym Clinique i tuż po użyciu ciesz się rozjaśnioną skórą, a po tygodniu stosowania — jej wyraźnie wyrównanym kolorytem i wygładzeniem.
  star star star empty star empty star   2
  449,00 zł
 • CLINIQUE

  Boosters with Pure Vitamin C 10% & Vitamin A - System podwójnego wsparcia

  Clinique Fresh Pressed Clinical wykorzystuje czyste, świeże, silne i minimalnie przetworzone witaminę C i witaminę A , nie zawierające dodatkowych substancji. Po 1 aplikacji Blask Po 1 tygodniu Gładsza skóraPo 4 tygodniach Mniej płytkich zmarszczekPo 12 tygodniach Bardziej wyrównany koloryt i mniej głębokich zmarszczek i linii na czoleW ciągu dnia witamina C wzmacnia ochronę skóry, aby neutralizować uszkodzenia. Witaminy C i A to nie tylko jedne z najskuteczniejszych składników odmładzających, ale też, jak twierdzą dermatolodzy, najlepiej przebadane i o zbawiennych dla skóry właściwościach.
  star star star star star   1
  395,00 zł 236,90 zł
  -40%
 • CLINIQUE

  Boosters with Pure Vitamin C 10%& A - System podwójnego wsparcia na dzień i noc

  Clinique Fresh Pressed Clinical wykorzystuje czyste, świeże, silne i minimalnie przetworzone witaminę C i witaminę A , nie zawierające dodatkowych substancji. Witaminy C i A to nie tylko jedne z najskuteczniejszych składników odmładzających, ale też, jak twierdzą dermatolodzy, najlepiej przebadane i o zbawiennych dla skóry właściwościach. Po 1 aplikacji Blask Po 1 tygodniu Gładsza skóra Po 4 tygodniach Mniej płytkich zmarszczek Po 12 tygodniach Bardziej wyrównany koloryt i mniej głębokich zmarszczek i linii na czole W ciągu dnia witamina C wzmacnia ochronę skóry, aby neutralizować uszkodzenia.
  star star star half star empty star   2
  209,00 zł 124,90 zł
  -40%
Polecane