lang-close

Ck one 100ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Drzewny (2)
Kwiatowy (2)
Owocowy (2)
Świeże (2)
Ambrowy (1)
Orientalny (1)
Piżmowy (1)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (3)
101 - 200 ml (2)
201 - 500 ml (1)
Perfumy (4)
CALVIN KLEIN (4)
Woda toaletowa (3)
Standard (1)
 • CALVIN KLEIN

  CK EVERYONE - Woda toaletowa

  Składany karton zawiera 30% materiałów pozyskanych z recyklingu.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazonyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego Uwielbiam każdą wersję siebie/ każde swoje wcielenie) I LOVE EVERYONE OF ME (Uwielbiam wszystkie wersje siebie) Autentyczny – Przeznaczony dla wszystkich – Wyzwolony. Zapach Unisex.CK EVERYONE to zapach nieograniczonych możliwości inspirowany autentycznymi ludźmi o młodzieńczym nastawieniu którzy nie uznają żadnych granic ani norm czy definicji narzucanych określonej płci.
  star star star star half star   10
  od 195,00 zł
  GOOD FOR
 • CALVIN KLEIN

  CK Everyone - Woda perfumowana

  Najnowszy członek rodziny CK One intensywna i energetyczna woda perfumowana CK EVERYONE. Pokochaj każdą wersję siebie razem z wodą perfumowaną CK EVERYONE.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego. Cytrusowo drzewna kompozycja.
  od 215,00 zł
 • CALVIN KLEIN

  Ck One - Woda toaletowa

  Zapach Unisex.ck one to zapach zarówno dla kobiet jak i mężczyzn którzy żyją w zgodzie z własną naturą i z otaczającym światem. Naturalnie świeży prosty i współczesny ulotnie zmysłowy. Akord zielonej herbaty przewija się od nuty głowy aż do nuty bazy stanowiąc sygnaturę ck one.
  star star star star empty star   14
  od 179,00 zł
 • CALVIN KLEIN

  ck one Red Edition for him - Eau de Toilette

  Zapach preferowany przez mężczyzn.CZERWIEŃ jak namiętność CZERWIEŃ jak pożądanie CZERWIEŃ jak zakazany owoc; ck one RED EDITION for him nowa wersja ck one dla niego.ck one RED EDITION for him dla młodego mężczyzny pełnego wigoru i zmysłowego; to kipiące pożądanie. Ciemne opakowanie jak zmysłowa noc; tajemniczy flakon jak jego spojrzenie; zapach elektryzujący jako jego osobowość. Nic nie ukrywa ma ciepło w oczach i lubi wzniecać płomień.
  219,00 zł 144,90 zł
  -34%
Polecane