lang-close

Chloe Love Story

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Kwiatowy (4)
Drzewny (3)
Świeże (3)
Orientalny (1)
≤ 50 ml (4)
51 - 100 ml (2)
Perfumy (4)
Ciało i Kąpiel (1)
CHLOÉ (5)
Woda perfumowana (3)
Woda toaletowa (1)
Standard (3)
 • CHLOÉ

  Chloe Love Story - Woda Toaletowa

  Woda toaletowa Chloe Love Story jest nową historią miłosną którą napisała Anne Flipo (dom perfumiarski IFF). Zapach preferowany przez kobiety.Jeszcze bardziej świeża kwiatowa bardziej zmysłowa. Uwodzenie w czystej formie przeznaczone do noszenia na nagiej skórze.
  star star star half star empty star   2
  159,00 zł 102,90 zł
  -35%
 • CHLOÉ

  Chloé Love Story - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Połączenie świetlistego i zmysłowego kwiatu pomarańczy z jaśminem madagaskarskim kwiatem szczęścia.Szlachetny klejnot symbol miłości. Flakon kłódka z ikonicznymi plisami i nonszalancko zawiązaną wstążką.Świeżość neroli podkreśli Twój blask. Zniewalająca kobiecość jaśminu kwiatu szczęścia sprawi że będziesz uwodzicielska jak nigdy przedtem.
  star star star star half star   4
  od 315,00 zł
 • CHLOÉ

  Love Story - Woda Perfumowona Roll-On

  Zapach preferowany przez kobiety.Love Story to nowoczesna opowieść o uwodzeniu. Ich ścieżki się zbiegają kilka wyszeptanych słów piękna chwila…Love Story to mariaż świetlistego i zmysłowego kwiatu pomarańczy z jaśminem madagaskarskim kwiatem szczęścia. Kompozycję zamykają drzewne nuty pociągającego cedru nadają całości zdecydowanie zmysłowego charakteru wnoszą siłę świeżość oraz trwałość.
  star star star star star   4
  99,00 zł 63,90 zł
  -35%
 • CHLOÉ

  Chloé Love Story - Balsam do ciała

  Ich ścieżki się zbiegają kilka wyszeptanych słów piękna chwila…Love Story to mariaż świetlistego i zmysłowego kwiatu pomarańczy z jaśminem madagaskarskim kwiatem szczęścia. Love Story to nowoczesna opowieść o uwodzeniu. Kompozycję zamykają drzewne nuty pociągającego cedru nadają całości zdecydowanie zmysłowego charakteru wnoszą siłę świeżość oraz trwałość.
  159,00 zł 78,90 zł
  -50%
 • CHLOÉ

  Chloé Love Story Eau Sensuelle - Woda Perfumowana

  Ten unikalny zapach łączy wyrafinowanie i rozkosz.Oryginalna kompozycja wykreowana przez dwie ekspertki perfumiarstwa Anne Flipo (twórczynię Love Story Eau de Parfum i Love Story Eau de Toilette) oraz Domitille Bertier to nowa odsłona linii Signature oparta na kwiecie pomarańczy. Zapach preferowany przez kobiety.Chloé odkrywa nowe znaczenie zmysłowości i kobiecości. Jego zmysłowość jest podkreślona przez akord drzewa sandałowego.
  star star star star half star   4
  od 299,00 zł
Polecane