Chanel płyn do demakijażu

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Pielęgnacja Twarzy (3)
CHANEL (3)
Niedoskonałości (1)
Odwodnienie (1)
Utrata jędrności (1)
W płynie (2)
Woda / mgiełka (1)
Standard (2)
Tylko online (2)
Skóra mieszana (2)
 • CHANEL

  Sublimage L'eau De Démaquillage - Płyn do demakijażu

  Płyn do demakijażu SUBLIMAGE o świeżej, lekko żelowej konsystencji delikatnie rozprowadza się po twarzy i oczach. Optymalne oczyszczanie i demakijaż, który jest delikatny dla skóry i uwydatnia jej blask. Dzięki kolekcji czyszczącej SUBLIMAGE, CHANEL przekształca ważny krok w rutynie urody w serię wrażeń zmysłowych.
  489,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • CHANEL

  DÉMAQUILLANT YEUX INTENSE DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU

  Płyn do demakijażu oczu, który łączy w sobie skuteczność działania i delikatność, aby doskonale oczyszczać kontur oczu oraz rzęsy i zapewniać rzęsom ochronę. DÉMAQUILLANT YEUX INTENSE ma dwufazową formułę łagodną fazę wodną i fazę lipidową na bazie doskonale oczyszczonych olejków, która usuwa makijaż, nie pozostawiając po sobie tłustej warstwy.
  165,00 zł
 • CHANEL

  L'eau Micellaire - Woda micelarna

  CHANEL nadaje łatwość procesowi demakijażu, tworząc kolekcję prostych i skutecznych zabiegów demakijażu i oczyszczania, o niespotykanym bogactwie sensorycznym. Dokładne usuwanie makijażu ze skóry to ważna część codziennego, wieczornego rytuału pielęgnacyjnego. Uniwersalna formuła wody micelarnej od CHANEL polecana jest do każdego rodzaju skóry, szczególnie wrażliwej.
  199,00 zł
  TYLKO ONLINE
Polecane