lang-close

Chanel pędzel

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Standard (3)
Makijaż (3)
CHANEL (3)
Czarny (2)
Do wszystkich typów skóry (1)
Syntetyczne (1)
 • CHANEL

  PINCEAU N°101 - Pędzel do podkładu i pudru

  Pędzel N°101 to narzędzie niezbędne do profesjonalnej aplikacji podkładu i uzyskania nieskazitelnej cery. Jego hybrydowy kształt idealnie dopasowuje się do konsystencji płynnej i pudrowej. Gama pędzli LES PINCEAUX DE CHANEL udostępnia wszystkim użytkownikom techniki stosowane przez wizażystów.
  279,00 zł
 • CHANEL

  PINCEAU N°200 - Dwustronny pędzel do cieni

  N°200 to pędzelek z dwiema końcówkami, zaprojektowany z myślą o precyzyjnej aplikacji cieni kremowych i pudrowych. Gama pędzli LES PINCEAUX DE CHANEL udostępnia wszystkim użytkownikom techniki stosowane przez wizażystów. Końcówka do łączenia cieni o pełnym kształcie i elastycznym włosiu łączy i miesza ze sobą różne odcienie produktów oraz łagodzi kontury, aby udoskonalić efekt makijażu.
  245,00 zł
 • CHANEL

  PINCEAU N°100 - Pędzel do podkładu

  Pędzel N°100 zaprojektowano z myślą o równomiernej aplikacji płynnych podkładów, by zapewnić nieskazitelny efekt makijażu. Ich proste, lecz funkcjonalne wzornictwo sprawia, że jest to kolekcja pożądanych akcesoriów do ekspresowej aplikacji makijażu. Zaokrąglony wierzchołek pędzla umożliwia stopniowanie efektu kryjącego według indywidulanych oczekiwań.
  195,00 zł
Polecane