lang-close

Chanel Le Lift serum

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Oznaki starzenia się (2)
Utrata jędrności (2)
Zmęczone oczy (2)
Serum (4)
Żel (1)
Pielęgnacja Twarzy (4)
CHANEL (4)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra mieszana (1)
Standard (3)
 • CHANEL

  LE LIFT - Serum

  Serum LE LIFT wygładza i ujędrnia dzięki zawartości botanicznego koncentratu z lucerny oraz kompleksu z czarnej mięty pieprzowej.
  od 645,00 zł
 • CHANEL

  LE LIFT UJĘDRNIAJĄCE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE

  Intensywnie korygujące serum LE LIFT stopniowo uwalnia dwa aktywne składniki stosowane wyłącznie w linii LE LIFT. Zindywidualizowana pielęgnacja przeciwstarzeniowa uwzględniająca koleje losu skóry. Styl życia emocje i otoczenie mają wpływ na młodzieńczy wygląd i witalność skóry nawet w większym stopniu niż czynniki genetyczne.
  599,00 zł 298,90 zł
  -50%
 • CHANEL

  LE LIFT PRO CONCENTRÉ CONTOURS - Serum korygująco-napinające

  Formuły produktów zawierają silnie działający enzymatyczny składnik melipony który wzmacnia sieć podporową skóry.Concentré Contours pierwszy krok protokołu LE LIFT PRO koryguje zaawansowane symptomy starzenia się i na nowo definiuje kontury twarzy. Nowy protokół LE LIFT PRO linia pielęgnacyjna która przywraca twarzy trójkąt młodości – obszar znajdujący się między szczytami kości policzkowych a wierzchołkiem brody ulegający z wiekiem odwróceniu. Produkt nie zawiera dodatków zapachowych i jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry nawet wrażliwej.
  739,00 zł
 • CHANEL

  LE LIFT - Przeciwzmarszczkowe serum do pielęgnacji okolic oczu

  Specjalistyczna pielęgnacja okolic oczu LE LIFT Concentré Yeux oddziałująca na zmarszczki brak jędrności cienie i opuchnięcia. Błyskawiczny efekt wygładzenia. Świeża rozpływająca się formuła momentalnie wnika w skórę.
  405,00 zł 242,90 zł
  -40%
Polecane