lang-close

Chanel Hydra Beauty Crème

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Odwodnienie (3)
Niedoskonałości (1)
Utrata jędrności (1)
Standard (3)
Pielęgnacja Twarzy (3)
CHANEL (3)
Do wszystkich typów skóry (3)
Żel (1)
 • CHANEL

  HYDRA BEAUTY CRÈME - Nawilżanie ochrona blask

  Po czterech godzinachNAWILŻENIE +40% Test instrumentalnyPFA polifrakcjonowanie aktywnych składników. Jego świeża bogata formuła delikatnie wnika w skórę i roztacza subtelny owocowy zapach.W linii pielęgnacyjnej HYDRA BEAUTY Dział Badań marki CHANEL ukazuje moc legendarnego kwiatu kamelii i jego intensywnie nawilżającego składnika Camellia Alba PFA zastrzeżonego i używanego wyłącznie przez markę CHANEL. Unikatowy proces technologiczny opracowany przez CHANEL umożliwiający wytwarzanie niezwykle czystych aktywnych składników kosmetycznych.Międzynarodowy wniosek patentowy.W sercu formuły Camellia Alba PFA składnik pozyskiwany z kwiatu kamelii działa nawilżająco i pomaga skórze zachować optymalny poziom nawilżenia.
  339,00 zł
 • CHANEL

  HYDRA BEAUTY MICRO CRÈME - Krem do twarzy

  Intensywnie ujędrniona i wzmocniona skóra promieniejepięknem i nową siłą.HYDRA BEAUTY Micro Crème tworzy niespodziankę wrażeń zmysłowychświeży i lekki jak woda z konsystencją jak krem pozostawia przyjemne uczucie naskórze.Produkt odpowiedni do wszystkich typów skóry.HYDRA BEAUTY Micro Crème zapewnia skórze ciągłe nawilżenie. Stojąc na czele technologii mikroprzepływowych Dział BadańCHANEL stworzył HYDRA BEAUTY Micro Crème pierwszy krem ​​z mikrocząsteczkamikamelii.W sercu mikrocząsteczek ekstrakt z kamelii jest zachowany wnajczystszej postaci dzięki czemu po nałożeniu łączy się ze skórą i wnikagłęboko w jej warstwy. Jegointensywne działanie ujędrniające przywraca objętość i elastyczność skóry.Skóra jest nie tylko intensywnie nawilżona i jędrna ale takżemocniejsza i bardziej odporna na zewnętrzne czynniki dzięki wzmocnionejochronie antyoksydacyjnej.
  435,00 zł
 • CHANEL

  HYDRA BEAUTY GEL CRÈME - Krem do twarzy o konsystencji żelu

  HYDRA BEAUTY Gel Crème głęboko nawilża i chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Jego lekka świeża i aksamitna formuła delikatnie wnika w skórę i roztacza subtelny owocowy zapach.W linii pielęgnacyjnej HYDRA BEAUTY Dział Badań marki CHANEL ukazuje moc legendarnego kwiatu kamelii i jego intensywnie nawilżającego składnika Camellia Alba PFA zastrzeżonego i używanego wyłącznie przez markę CHANEL. Unikatowy proces technologiczny opracowany przez CHANEL umożliwiający wytwarzanie niezwykle czystych aktywnych składników kosmetycznych.Międzynarodowy wniosek patentowy.W sercu formuły Camellia Alba PFA składnik pozyskiwany z kwiatu kamelii działa nawilżająco i pomaga skórze zachować optymalny poziom nawilżenia.
  339,00 zł
Polecane