lang-close

Chanel chance woda toaletowa

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
≤ 50 ml (6)
51 - 100 ml (5)
101 - 200 ml (4)
Standard (5)
Z możliwością uzupełnienia (2)
Perfumy (6)
Walentynki 💗 (1)
CHANEL (7)
Kwiatowy (7)
Woda toaletowa (7)
 • CHANEL

  CHANCE - Woda toaletowa

  Najbardziej nieprzewidywalny z zapachów CHANEL, dla tych, którzy wiedzą, że aby mieć szczęście, trzeba w nie uwierzyć!W wodzie toaletowej CHANCE zebrane są najlepsze surowce nuty białego piżma, hiacyntu, cytryny, różowej jagody, jaśminu, świeżej wetywerii, absolutu z irysa, paczuli i bursztynu. Te surowce, jakkolwiek znajome, w zapachu ujawniają się w niespotykany dotąd sposób, dzięki nieprzewidywalnemu akordowi, który nadaje zapachowi wyjątkowy charakter. Woda toaletowa CHANCE to zapach, który porywa Cię w wir szczęścia i marzeń.
  od 495,00 zł
  star star star star star
 • CHANEL

  CHANCE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowy zapach, w którym przeplatają się różowa jagoda, jaśmin i bursztynowa paczula. Nieprzewidywalna woda toaletowa CHANCE zabierze Cię w wir szczęścia i fantazji. Zapach nieprzewidywalny, nieuchwytny i zmienny – na przemian kwiatowy, korzenny i zmysłowy.
  od 325,00 zł
  star star star star star
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowo owocowy zapach, w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy, delikatność jaśminu i łagodność białego piżma. Wir szczęścia rozbrzmiewa ponownie i ukazuje CHANCE EAU TENDRE, słodką kwiatowo owocową poezję olfaktoryczną. Nowy talizman szczęścia dla optymistki, która nie pozwoli, aby jej szczęście uciekło.
  od 389,00 zł
  star star star star star
 • CHANEL

  CHANCE EAU VIVE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowo aromatyczny zapach w okrągłym flakonie. Przypływ energii, która porwie Cię w wir szczęścia i przygotuje na spotkanie z szansą, która jest w zasięgu każdej z nas. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Woda toaletowa w sprayu

  Musujący, kwiatowy zapach w okrągłym flakonie. Olfaktoryczne rendez vous z szansą. Kompozycja, która porywa Cię w wir szczęścia i marzeń.
  od 315,00 zł
  star star star star star
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Woda toaletowa Twist and Spray

  Okrągła jak koło fortuny butelka otoczona srebrem, która oferuje nam obfitą świeżość. Jacques Polge na nowo interpretuje kompozycję CHANCE, aby stworzyć zapach przepełniony radością życia. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Woda toaletowa Twist and Spray

  Wir szczęścia ponownie rozbrzmiewa i ujawnia CHANCE EAU TENDRE, słodką, kwiatowo owocową poezję zapachową. Nuty grejpfruta, pigwy i absolutu jaśminu przeplatają się, otoczone kobiecą nutą białego piżma. Nowa ozdoba na szczęście dla optymistycznej kobiety, która nie odpuszcza szczęścia.
  od 465,00 zł
Polecane