lang-close

Chanel chance 50ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
≤ 50 ml (7)
51 - 100 ml (6)
101 - 200 ml (4)
Kwiatowy (7)
Owocowy (1)
Perfumy (6)
Walentynki 💗 (1)
CHANEL (7)
Standard (5)
Woda toaletowa (4)
Woda perfumowana (1)
Nowości (1)
 • CHANEL

  CHANEL CHANCE EAU TENDRE BOX - WODA PERFUMOWANA

  Jeszcze bardziej subtelna interpretacja CHANCE. Delikatnie wyczuwalna intensywnie kobieca i otulająca aura. Nowa szansa którą należy wykorzystać.
  509,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowy zapach w którym przeplatają się różowa jagoda jaśmin i bursztynowa paczula. Nieprzewidywalna woda toaletowa CHANCE zabierze Cię w wir szczęścia i fantazji. Zapach preferowany przez kobiety.Kwiatowy zapach w okrągłej butelce.
  star star star star star   1
  od 325,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU VIVE - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.Kwiatowo-aromatyczny zapach w okrągłym flakonie. Przypływ energii która porwie Cię w wir szczęścia i przygotuje na spotkanie z szansą która jest w zasięgu każdej z nas.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.Musujący kwiatowy zapach w okrągłym flakonie. Olfaktoryczne rendez vous z szansą. Kompozycja która porywa Cię w wir szczęścia i marzeń.
  star star star star star   2
  od 315,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.Wir szczęścia rozbrzmiewa ponownie i ukazuje CHANCE EAU TENDRE słodką kwiatowo owocową poezję olfaktoryczną. Kwiatowo owocowy zapach w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy delikatność jaśminu i łagodność białego piżma. Zapach ocieplony krągłą i kobiecą nutą białego piżma.Nowy talizman szczęścia dla optymistki która nie pozwoli aby jej szczęście uciekło.
  star star star star star   2
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE - Woda perfumowana w sprayu

  Olfaktoryczne rendez vous z szansą. Zapach preferowany przez kobiety.Kwiatowy zapach w okrągłym flakonie. CHANCE to zapach który porywa Cię w wir szczęścia i marzeń.
  star star star star star   2
  od 369,00 zł
 • CHANEL

  Chance Eau Tendre - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Wir szczęścia rozbrzmiewa ponownie i ukazuje CHANCE EAU TENDRE słodką kwiatowo owocową poezję olfaktoryczną. Ta woda toaletowa ma zapach musujący i delikatny jak rozkoszny dreszcz czułości.Kwiatowo owocowy zapach w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy delikatność jaśminu i łagodność białego piżma. Zapach ocieplony krągłą i kobiecą nutą białego piżma.Nowy talizman szczęścia dla optymistki która nie pozwoli aby jej szczęście uciekło.
  star star star star star   2
  od 369,00 zł
Polecane