lang-close

Chanel chance 150 ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (5)
101 - 200 ml (4)
Perfumy (4)
Walentynki 💗 (1)
CHANEL (5)
Kwiatowy (5)
Standard (4)
Woda toaletowa (4)
 • CHANEL

  CHANCE EAU VIVE - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.Kwiatowo-aromatyczny zapach w okrągłym flakonie. Przypływ energii która porwie Cię w wir szczęścia i przygotuje na spotkanie z szansą która jest w zasięgu każdej z nas.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  Chance Eau Tendre - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Wir szczęścia rozbrzmiewa ponownie i ukazuje CHANCE EAU TENDRE słodką kwiatowo owocową poezję olfaktoryczną. Zapach ocieplony krągłą i kobiecą nutą białego piżma.Nowy talizman szczęścia dla optymistki która nie pozwoli aby jej szczęście uciekło. Ta woda toaletowa ma zapach musujący i delikatny jak rozkoszny dreszcz czułości.Kwiatowo owocowy zapach w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy delikatność jaśminu i łagodność białego piżma.
  star star star star star   2
  od 369,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.Wir szczęścia rozbrzmiewa ponownie i ukazuje CHANCE EAU TENDRE słodką kwiatowo owocową poezję olfaktoryczną. Zapach ocieplony krągłą i kobiecą nutą białego piżma.Nowy talizman szczęścia dla optymistki która nie pozwoli aby jej szczęście uciekło. Kwiatowo owocowy zapach w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy delikatność jaśminu i łagodność białego piżma.
  star star star star star   2
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Woda toaletowa w sprayu

  Olfaktoryczne rendez vous z szansą. Zapach preferowany przez kobiety.Musujący kwiatowy zapach w okrągłym flakonie. Kompozycja która porywa Cię w wir szczęścia i marzeń.
  star star star star star   2
  od 315,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowy zapach w którym przeplatają się różowa jagoda jaśmin i bursztynowa paczula. Zapach preferowany przez kobiety.Kwiatowy zapach w okrągłej butelce. Nieprzewidywalna woda toaletowa CHANCE zabierze Cię w wir szczęścia i fantazji.
  star star star star star   1
  od 325,00 zł
Polecane