lang-close

Chanel allure 50ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
≤ 50 ml (9)
51 - 100 ml (9)
101 - 200 ml (4)
Drzewny (3)
Świeże (3)
Kwiatowy (2)
Morski (2)
Orientalny (2)
Aromatyczny (1)
Perfumy (9)
CHANEL (9)
Standard (8)
Woda toaletowa (4)
Woda perfumowana (3)
Woda kolońska (1)
Nowości (1)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
 • CHANEL

  CHANEL ALLURE HOMME SPORT BOX - WODA TOALETOWA

  Zapach świeży drzewny. Kompozycja wodnych żywiołowych i zmysłowych nut budząca skojarzenie z mężczyzną czynu który dąży do przesuwania swoich granic.
  od 355,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE - Woda perfumowana w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.Definicja elegancji według Mademoiselle Chanel. Ponieważ każda kobieta ma swój własny niepowtarzalny urok.Woda perfumowana ALLURE to zapach promiennej prawdziwej kobiety o naturalnej elegancji która wyróżnia się spojrzeniem stylem bycia wdziękiem i charyzmą. Zapach niezdefiniowany i całkowicie przyciągający.Gabrielle Chanel broni naturalnej elegancji która wyraża się bardziej w sposobie noszenia ubrania niż w samym ubraniu.
  od 369,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE HOMME SPORT - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Zapach świeży drzewny. Kompozycja wodnych żywiołowych i zmysłowych nut budząca skojarzenie z mężczyzną czynu który dąży do przesuwania swoich granic.
  star star star star star   2
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE - Woda toaletowa w w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.Definicja elegancji według Mademoiselle Chanel. Kwiatowo świeży orientalny zapach o sześciu fasetkach charakteryzuje odmienny sposób ekspresji u każdej kobiety. Ponieważ każda kobieta ma swój własny niepowtarzalny urok.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE HOMME SPORT - Woda perfumowana

  Piżmowe nuty które rozkwitają w ciepłych migdałowych akordach wenezuelskiego bobu tonka rozwijają stopniowo zmysłową otulającą aurę. Aromatyczno piżmowy zapach przypomina przypływ adrenaliny.Mężczyzna żądny mocnych wrażeń nieustannie poszukujący nowych wyzwań. Uwielbia zmagać się z żywiołami natury i przekraczać granice własnych możliwości.Świeże musujące nuty włoskiej mandarynki połączone z zielonymi nutami igliwia marokańskiego cyprysa dodają zapachowi dynamicznego aromatycznego impetu.
  od 535,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Świeży orientalny zapach. Kontrast materiałów nadal wyraża to nastawienie z matową bielą korka która pasuje do lakierowanego szkła butelki.Jego awangardowy charakter przywodzi na myśl mężczyznę o oryginalnych upodobaniach odważnie wyrażającego swoją osobowość. Alchemia ognia i lodu wyrażona w projekcie butelki przywodzącej skojarzenia z polarną bielą i słonecznym brązem.
  od 455,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE SENSUELLE - Woda perfumowana w sprayu

  Zapach preferowany przez kobiety.ALLURE SENSUELLE to inna interpretacja olfaktorycznego świata ALLURE. Kwiatowo słodką orientalną kompozycję charakteryzuje odmienny sposób ekspresji u każdej kobiety. Zmysłowa wersja obdarzona zwiewnym intrygującym i magnetycznym urokiem.
  od 549,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE HOMME - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Zapach świeży korzenny drzewny. Jego harmonijne i zrównoważone nuty przywodzą na myśl mężczyznę charyzmatycznego i zdeterminowanego.
  star star star star star   2
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE HOMME SPORT - Woda kolońska w sprayu

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Orzeźwiająca kompozycja wypełniona słonecznymi nutami budząca skojarzenie z mężczyzną który poszukuje prostoty.
  od 389,00 zł
Polecane