Cera trądzikowa

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra mieszana (3)
Skóra przetłuszczająca się (3)
Skóra dojrzała (2)
Skóra normalna (2)
Skóra sucha (2)
Skóra wrażliwa (2)
Pielęgnacja Twarzy (4)
SUNDAY RILEY (2)
MARIO BADESCU (1)
PEACE OUT SKINCARE (1)
Olejek (2)
Serum (2)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Skóra sucha (2)
Niedoskonałości (1)
Kwas salicylowy (1)
Witamina C (1)
Wyłączność (2)
 • SUNDAY RILEY

  U.F.O. - Olejek do cery trądzikowej

  Olejek z drzewa herbacianego i olejek z czarnego kminku oczyszczają skórę podczas, gdy Heksylorezorcynol i lukrecja redukują widoczność plam dla efektu cery o bardziej wyrównanym kolorycie. Potencjalnie wysuszające działanie kwasu salicylowego jest równoważone przez ostropest plamisty i olejek z nasion ogórka. Usuwa niedoskonałości, obumarłe komórki skóry i zanieczyszczenia blokujące pory skóry dla gładkiej cery bez skazy.
  375,00 zł
  GOOD FOR
 • SUNDAY RILEY

  U.F.O. - Miniolejek do cery trądzikowej

  Olejek z drzewa herbacianego i olejek z czarnego kminku oczyszczają skórę podczas, gdy Heksylorezorcynol i lukrecja redukują widoczność plam dla efektu cery o bardziej wyrównanym kolorycie. Szybko działająca i natychmiast wchłaniająca się formuła z kwasem salicylowym usuwa niedoskonałości, obumarłe komórki skóry i zanieczyszczenia blokujące pory skóry dla gładkiej cery bez skazy. Potencjalnie wysuszające działanie kwasu salicylowego jest równoważone przez ostropest plamisty i olejek z nasion ogórka.
  185,00 zł
  GOOD FOR
 • PEACE OUT SKINCARE

  Serum do cery trądzikowej – Przeciwtrądzikowe serum oczyszczające

  To serum do pielęgnacji cery trądzikowej, które stosowane codziennie na skórę całej twarzy wspomaga gojenie zmian trądzikowych. Ten produkt do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej zwalcza trądzik, aby odsłonić gładszą i czystszą skórę. Masz dość zmian trądzikowych?
  145,00 zł
  GOOD FOR
 • MARIO BADESCU

  Acne Control Serum - Serum do cery trądzikowej

  Lekka, żelowa formuła, zawierająca kwas salicylowy i ekstrakt z tymianku, szybko się wchłania, przeciwdziałając pojawianiu się niedoskonałości. Twoja skóra otrzymuje niezbędne nawilżenie a cera staje się promienna. GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  129,00 zł
  GOOD FOR
Polecane